Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a transzneműekről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a transzneműekről?

Figyelt kérdés
márc. 1. 13:18
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
80%

10-es!

Ha pl valaki pónilónak érzi magát, amikor egyértelműen látszik, hogy ember, akkor nem bánt vele senkit, de hülyének nézi mindenki. Szerintem ez egy betegség és nem baj ha valaki beteg, vagyis nem tehet róla, nem kell bántani miatta, de az már baj, ha meg akarja magyarázni, hogy ez normális.

márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
38%
Egy dolog, ha valaki férfiként nőnek öltözik és nőt játszik, ez csak egy perverzió. De ha meg van győződve róla, hogy ő tényleg nő, és másoktól is elvárja, hogy nőként kezeljék, az már elmebaj.
márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
42%

10!

Spektrum?? Ne már. Van a férfi, aki nőnek képzeli magát, és a nő, aki meg férfinak.


Ezen kívül nem tudok mást elképzelni transzneműeknél.

márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
63%

#12


Az egy dolog, hogy te nem tudsz rá nőként tekinteni, vannak, akik tudnak. Sőt még párt is találhat, aki elfogadja.


Nem elmebaj, ugyanis tisztában van a helyzetével.

márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Kezdő FTM fiúval szívesen lennék. Ezt gondolom
márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nevetségesek.
márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy beszéltem már nem egy transzival, és azt kell mondanom, kevés férfiasabb jelenség van, mint ők.
márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 zolo ***** válasza:
42%
Valóban meg 50 éve az orvosok betegnek tartották a transz embereket. Úgy látom páran meg mindig itt tartonak. Átlagosan kb 1% a transz személy. Én ismerek párat. Mindenféle végzettségű van köztük. Elég probléma ez nekik. A rarsadalom megbelyegzi főleg Magyarországon. Párkapcsolatban sem egyszerű ezt elfogadás. Egyaltalan nem akarnak feltunoskodni, inkább azt szeretnék az utcán észre se vegyek. Pride felvonulás más dolog, sokan közülük oda el sem mennek. Az hogy transz valaki nem ő dönti el. Ugyan ugy mint aki a saját nevéhez vonzódik. Aki transzexualis az nem jó testbe született és német szeretne változtatni. Ezt nagyon nehéz számára és utalja a testet. Van olyan is Ki sajnos már öngyilkos akár lenni. Így már jobban érzékelhető milyen nagy teher számára az élet. Nagyon sokan azt kívánják csak átlagos emberek lennének. Az élet viszont nem kívánságmusor.
márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 zolo ***** válasza:
55%
19 és úgy látom nem tudsz szöveget értelmezni. Több ilyen ismerősöm is van. Ez azt jelenti személyes tapasztalat. Nem pedig propaganda. Az a baj olyan emberek hoznak ilyen kérdésben döntést mint te is. Nincs tapasztalata a témában. Te honnan tudod ki mit érez belül. Én már legalább beszéltem ilyen emberekkel. Azt írtam annak örülnének, ha nem lenne ilyen teher rajtuk. Átlagos emberek szeretnének lenni. Miért olyan nagy baj, ha valaki új információkat is közöl. A kérdés az volt mit gondoltok a transzokrol. Igaz én nem a gondolataim, hanem tapasztalatom írtam le.
márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
49%
Én elhiszem, hogy vannak ilyen ismerőseid. Azt értsd meg, hogy ők nem más neműek, mint amilyenek. A propaganda mosta át az agyukat, azért képzelik ezt. LMBTQP-propaganda nélkül ők egészséges férfiak lennének.
márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!