Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a transzneműekről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a transzneműekről?

Figyelt kérdés
márc. 1. 13:18
1 2 3 4
 21/39 zolo ***** válasza:
0%
A nemi kromoszóma is érdekes dolog. Mindenkiben vN férfi és női kromoszóma is. A kérdés kiben milyen arányban. Különben találkoztam már olyan nővel is aki pasi szeretne lenni. Sőt olyan is volt már én sem értettem most fiúnak vagy lánynak született. Mély hang, nagy szakal.Hormonozott a végeredmény szemmel látható lett. Különben már a középkorban is voltak olyan uralkodók akik női ruhákat is hordták. Azt sem tudták meg mi az a LMBQT. Más emberek is lehettek csak azokról nem maradt fent írásos feljegyzés.
márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
59%

#20: „...Átlagos emberek szeretnének lenni”


Akkor talán mégis csak azzal járnának a legjobban ha elfogadnák hogy az a nemük aminek megszülettek. Mert ha benyelik a propagandamaszlagot, miszerint hormonkezeléssel és műtéttel meg tudják változtatni a nemüket, azzal épp hogy visszafordíthatatlanul tönkre teszik a saját életüket, néha még másokét is.

márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 zolo ***** válasza:
44%
40 vagy ötven éve hol volt a propaganda? Már akkor is tudták masnemuek szeretnének lenni. Idősebbeknek is beszéltem. Ez nem egy fiatalkori hóbort. Egy életen át vele marad. Akkor még internet sem volt. Nem lehet azt mondani ott látta. Sőt Magyarországon volt idő amikor még a homo embereket börtönbe zártak. Ilyennel nem lehetett viccelni.
márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
80%

"A nemi kromoszóma is érdekes dolog. Mindenkiben vN férfi és női kromoszóma is."

Te hiányoztál, amikor ezt tanították biológiából, ugye? Ez egyáltalán nem így működik. Mindenkinek minden sejtjében van vagy két X, vagy egy X és egy Y kromoszóma. Előbbiek a nők, utóbbiak a férfiak.


"Különben már a középkorban is voltak olyan uralkodók akik női ruhákat is hordták. Azt sem tudták meg mi az a LMBQT."

Meg azt sem, mi az a vérfertőzés, és hogy a testi fogyatékosságok mellett elmebajt is okozhat.

márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 zolo ***** válasza:
44%
Már írtam ez nem egyéni döntés. Nekik is nagyon nehéz így élni. Sokan nőként élnek és férfi irataik vannak. Munkát sem kapnak így. Ez olyan mintha egy homoszexualisnK azt mondanád miért nem vagy hetero. Vagy fordítva így, talan könnyebb atelned.
márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 zolo ***** válasza:
29%
Azt ug, tudom értékelni amikor olyan témában van eszosztas amiben nincs tapasztalat. Ismerek olyan transz aki pasinak született. Nem hormonozik, az rcan nem nő Szakál bajusz, hangja nem mély, csontokat vékony. Elmúlt már 30 mielőtt azt írjátok majd fog.
márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
49%
#26 Meg lehetne az ő agyukat is gyógyítani, csak ahhoz be kellene tiltani az LMBTQP propagandát, és legalább olyan erős normális propagandát kellene nyomatni.
márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 zolo ***** válasza:
44%
A lényeg az, hogy én próbáltam jobban megismertetni ezt a témát. Olyan embereknek viszont hiába beszélek akik csak a saját elkepzelesiket tudják elfogadás.
márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 zolo ***** válasza:
44%
Különben nagyon jó ez a fórum. Itt legalább kimerült milyen emberek élnek Magyarországon.
márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
46%
A transzneműség nem normális dolog, tudom nem PC ezt kimondani.. A férfi legyen férfi, a nő pedig nő! 2 nem létezik, pont. A transzneműség ugyanolyan rendellenesség, mint az autizmus mondjuk.. Az autisták se mondják magukról, hogy "normálisak". Ha valaki kisiklik, akkor nem támogatni kellene a kisiklásban, hanem segíteni neki a jó, helyes útra térni. Ezzel együtt természetesen sajnálom a transzokat és együttérzek velük, én sem támogatom, hogy bántani kellene őket..
márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!