Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hat a 120 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hat a 120 órás tabletta?

Figyelt kérdés

aktus után 2 órával egyből bevettem, sajnos pont a ciklusom legközepén dzakad ki az óvszer


mit gondoltok? félek


2021. jan. 16. 02:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

most egyébként attól is félek, hogy nem fogok vérezni, 2 napja dolgozik bennem a gyógyszer.


az baj lesz, ha nem jelentkezik vérzés egyből?


úgy értelmezem már, hogy kb. lutri kire hogy hat ez a tabletta.

2021. jan. 17. 21:14
 22/27 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg , nem lesz gond ! Amúgy sem olyan egyszerű dolog teherbe esni , gondolj bele, hogy hány hónapig küzdenek a párok a baba miatt :). Szóval nyugi !
2021. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

köszönöm! nagyon remélem, hogy rendben lesz mimden.


ezek után én távvet a szexre gondolni sem fogok merni szerintem :D


amúgy azóta a hasam többször fájdigál, vagy mozgolódik, kicsit gyengébbnek érzem magam és éjszakánként nem alszok az izgulás miatt :D.

2021. jan. 19. 12:30
 24/27 A kérdező kommentje:

bocsánat és még trehányul is írtam :D


távvet = többet

2021. jan. 19. 12:31
 25/27 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz, hidd el, egy ilyen tabletta mellett a teherbeesés esélye 0%, szóval nincs min izgulnod.


Teljesen megértem, hogy most ez megijesztett, de azért ne hagyd, hogy elvegye a kedved a szeretkezéstől. Nagyon-nagyon ritka, hogy kiszakadjon az óvszer, ha életedben egyszer megtörtént, talán többet nem is lesz.


Amúgy vannak hormonmentes fogamzásgátlók is, esetleg nem nyugtatna meg, ha óvszer mellett azt is használnátok?


(A fogamzásgátló tablettát természetesen nem ajánlom semmilyen körülmények között sem.)

2021. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

ó már nagyon gondolkodok a következőn, de vegyes érzéseim vannak.


rézgyöngy érdekelne, viszont ugyanannyi roddzat hallok kb róla, mimt jót, pedig egy szimpatikus megoldás lenne.


a nőgyógyász, aki felírta a gyógyszert említett egy nagyon kis hormontartalmú spirált.


de alapvetően a hormonos dolgok nem vonzanak egyébként.

tablettát nem fogk szedni, macerásnak is tartom.


szóval nem tudom, más opciók is tudom, hogy vannak, de nem szimpatikusak ugyanúgy.


egyszerűen elszomorító, hogy nincs biztod módja a terhesség megakadályozásának.


köszönöm a válaszod egyébként!

sokat segít.

2021. jan. 19. 20:37
 27/27 A kérdező kommentje:

30. napomon, a megszokott módon megérkezett a vérzésem.

úgyhogy minden rendben van. :D

2021. jan. 30. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!