Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3hete volt Terhesség megszakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hete volt Terhesség megszakitásom (Abortusz) ma vettem egy terhességi tesztet kiváncsiságból, És 2 csikot mutatott mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a férjemmel azóta sokszor, Most félek elmenni orvoshoz mitfog mondani ilyen kevés idő eltelt és megint terhes vagyok megint abortuszlesz mert nem szeretném megtartani Védekeztünk gumival de látom hiába, az abortusz utáni vizsgálaton szerettem volna gyogyszert kiiratni mit tegyek? Lehetséges hogy ilyen kevés idö elteltével ismét abortusz?
2010. szept. 2. 19:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
24%
Én 5 évig biztos rá nem tudnák nézni egy f*szra se abortusz után...
2010. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%
Már nem azért de ha mi válaszolunk neked akkor te miért nem tudsz válaszolni a mi kérdéseinkre?Ez nehezedre esik de hogy megölj egy ártatlan gyereket az már megy!!!18 éves leszek de arra van eszem hogy szedjek fogamzásgátló tablettát amióta szexuális életet élek!!!Otthona szüleid tudják hogy milyen felelőtlen vagy?Vagy nekik se mondtad el hogy egyik abortusz után mész a másikra,meg kitudja hogy előtte hányszor voltál már?!!!Ha 18 évesen teherbe esnék akkor se lenne szívem elvetetni se nekem se a páromnak!!!Eszt nem értem hogy ti hogy tudjátok végig csinálni többször is???!!Most le lehet pontozni,az a pár pont nem érdekel de csak az pontozzon le aki nem ért velem együtt!!!
2010. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
38%
Baromi kedves itt látom mindenki. Kérte, hogy ítéljétek meg? Az abortuszra minden ember másképp reagál, nem tudom miért fáj NEKTEK, hogy ő nem azon gondolkozik, amin ti. Az ő dolga, feltett egy kérdést amire válaszokat vár, nem pedig a ti megítéléseteket. El lehetett volna mondani a tényeket a negatív véleményetek nélkül is.
2010. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj ujabb tesztet! aztán go a nődoki vissza! és megint mehet ujra az egész az elejétöl...
2010. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
64%
Ennyit arról, amit a doki mondd... Ha vmi TILOS, akkor az tilos...
2010. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy 6 hét szex nélkül.Nekem 3 éve volt ab.-om,azóta sem csináltam. Remélem,h nem vagy terhes, mert ha ezt is elveteted,lehet, hogy amikor meg szeretnél gyereket, már nem lehet.
2010. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Nigra ***** válasza:
ne haragudjatok, hogy belekotyogok, abortusz után 2hetes szexmentességet szoktak javasolni, bár én abortuszokkal nem foglalkozom, én a terhesség kihordásában és a szülésben segítem, főleg a fiatal anyukákat. :) de sok lány van aki végül nem tartja meg, és általában (hacsak nem volt komplikáció) két hetet javasolnak.
2011. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!