Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit mondjak a szüleimnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek, mire kell a pénz? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

Ugye együtt voltunk a barátommal, és kiszakadt a gumi :SS(ma délután volt), és kellene esemény utáni tabi. De most nincs pénzem, szal a szüleimtől kellene kérni.

Mit mondjak, mire kell?(mert ők úgy tudják, hogy szűz vagyok)

És kb. mennyibe kerül? Valamint, hol lehet felíratni?


14,5/L


2010. nov. 4. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:
De, van zsebpénze, de nem szeretném, ha ő állná az egészet. Csak a legvégső esetben, ha nem tudok kitalálni valamit, hogy apám adjon.
2010. nov. 4. 23:32
 52/71 anonim ***** válasza:
Na meg van a pénz. Erről ennyit... Menj dolgozni és majd visszafizeted!
2010. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:
ennyi idősen hol dolgozzak?
2010. nov. 4. 23:40
 54/71 anonim ***** válasza:
Diákmunka?
2010. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
Suli mellett? Mikor minden nap fél 4ig suli, utána meg estig tanulok, hogy a 4.7-es átlag meglegyen?:D
2010. nov. 4. 23:56
 56/71 anonim ***** válasza:
Legalább egy piros pontot kapsz. Nyáron gondoltam a munkát. 1 hónap munka és duplán kifizetheted a barátod! Vagy majd 1-2 hónap alatt össze tudod neki gyűjteni ebből-abból!
2010. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:

"nem szeretném, ha ő állná az egészet"

Jelen esetben, szerintem, ha ő ki tudja fizetni, ez nem szeretném-nem szeretném kérdése, hanem egy lehetséges terhesség, abortusz, vagy gyerek felnevelésének kérdése.

Valakinek ki kell segítenie téged, esküszöm még én is meg tenném, ha tudnám, de jelenleg sajnos kb. annyi pénzem van, mint neked :(

2010. nov. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs mire kérj pénzt,de őszintén sajnállak,nemrég énis ugyanígy jártam...Annyi szerencsém volt hogy anyum megértő,nem veszekedett,adott pénzt is.A barátommal elmentünk orvoshoz,megvizsgált,majd felírta a gyógyszert.Vény nélkül szerintem nem fogják kiadni,néhol még szülő jelenléte nélkül fel sem írják 18 év alatt.Nekem szerencsére sikerült beszereznem,pedig még énis csak 17éves vok (Ja,én Miskolcon voltam orvosnál és nagyon aranyos volt).
2010. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
Elkúrtátok :D A kis don juan kifizetni, vagy kérj kölcsön barátoktól, barátnőtől, aztán apránként visszaadod...
2010. nov. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:
Sikerült apától kérni, azt mondtam, hogy mozira+fehérneműre kell. Adott 8ezret, de a barátom ragaszkodik, hogy legalább felesben álljuk, ne csak én fizessem.
2010. nov. 5. 10:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!