Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit mondjak a szüleimnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek, mire kell a pénz? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

Ugye együtt voltunk a barátommal, és kiszakadt a gumi :SS(ma délután volt), és kellene esemény utáni tabi. De most nincs pénzem, szal a szüleimtől kellene kérni.

Mit mondjak, mire kell?(mert ők úgy tudják, hogy szűz vagyok)

És kb. mennyibe kerül? Valamint, hol lehet felíratni?


14,5/L


2010. nov. 4. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát, ha a barátom megmondja a szüleinek, akkor garantáltan megtudják az enyémek is, mert anya legjobb barátnője az ő anyukája, apa legjobb haverja meg az ő nevelőapja.. :S

2010. nov. 4. 22:04
 12/71 A kérdező kommentje:
De a vicces az, hogy eddig tisztára elítéltem azokat a lányokat, akik ennyi idősen nemi életet élnek. De hát megtörtént, és igazából jó volt :)
2010. nov. 4. 22:07
 13/71 anonim ***** válasza:

Egyrészt: Az addig oké, hogy 72 órán belül hat, de jó ha tudod, hogy minél később veszed be, annál kisebb az esély rá, hogy használ. (24 órán belül 95%, 24-48 órán belül már csak 86%, annál később pedig csak alig több, mint 50%).


Szóval ha még egy ideig szenvedsz, hogy honnan is kapard elő a pénzt, aztán még eljutsz dokihoz, rászánod magad, hogy elmenj a patikába és még be is vedd, a végén már basz*od.


A lehetőségeid:

- Vagy őszintén odaállsz apád/anyád elé, és megmondod neki, hogy bizony baj van, mert bár védekeztetek, elszakadt az óvszer.

- Kölcsönkérsz vkitől akiben megbízol

- barmi gyorsan kitalálsz vmit, hogy mire kell a pénz


Az elsőt javaslom, több okból is:

- ha esetleg netalántán véletlenül a tabletta ellenére is terhes maradnál (ami bár ritka esetben, de bizony előfordul), akkor könnyebb lenne megosztani a "jó" hírt apucival/anyucival

- két hét múlva a biztonság kedvéért nem ártana egy tesztet is venned, ami szintén pénzbe kerül (bár az csak 800-100 forint)

- ha már annyira nagylány vagy, hogy nemi életet élsz, akkor tessék felnőttként viselkedni

2010. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:

Uhh. Ez durva. Szerintem először is mondd meg egyik szülődnek (akivel jobban egy hullámon vagytok), jön egy elbeszélgetés, azt túléled. Utána biztos adnak pénzt.

Az ára kb 6-7 ezer forint

VISZONT!!: akkor a leghatásosabb még, ha 24 órán belül veszed be!!!


itt egy link: [link]


16/f

2010. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 A kérdező kommentje:

Köszi.

Holnap délelőtt megyünk dokihoz a barátommal, szal még nem fog letelni a 24 óra.

De valami ötlet, hogy mit mondjak, mire kell?


Mert ha anyám itt lenne, neki még el is mondanám, de fater.. tuti kinyírna engem is és a barátomat is :S

2010. nov. 4. 22:19
 16/71 anonim ***** válasza:
48%
miért nem jó az h moziba mentek? vagy vásárolni a bnőddel.
2010. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:

22:18

köszönöm szépen. ige, tudok a mellékhatásairól, és hogy nem tesz jót. :(

Amúgy mondtam, ha itt lenne anya elmondanám neki, de az hogy néz már ki, ha telon keresztül mondom el :S

2010. nov. 4. 22:23
 18/71 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy kell egy kis tőke a vállalatodhoz!

Akkor büszke lesz rád!

2010. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:

22:22

mert a városunkban nincsen mozi XD

a vásárlás meg azért cink, mert feltünne nekik(vagyis hát apának, mert vele élek), hogy semmi új ruhát nem vettem.

2010. nov. 4. 22:24
 20/71 anonim ***** válasza:
Van bankszámlád?
2010. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!