Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz után 100% hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után 100% hogy nem maradok terhes? Kedden megyek nőgyógyászhoz és nagyon félek. Szörnyű volt 18éves leszek pár hónap múlva és korainak tartom de sajnos igy alault.

Figyelt kérdés
3 tesztet csináltam és mind3 pozitiv lett és az bánt a legjobban hogy nagyon kevés volt az esélye de sajnos megtörtént.a szüleimnek nem szolhatok remélem nem lesz semmi komplikáció.segitsetek kérlek.
2011. márc. 27. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
77%

22:15


Hát ezt a jó szokásukat átvehetnénk...

2011. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
53%

Az sem lenne sokkal jobb. Persze az abortusz kevesebb lenne, de minden más baj meg több...

18 év alatt a hormonmentes védekezési módszerek a megfelelőek, nem a tabletta.

Persze azzal egyet értek, hogy olcsóbbá kellene tenni a fogamzásgátlást, de nem csak a gyógyszereket, hanem mindenféle eszközt.

2011. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
100%
Romániában is feltehetőleg azért vezették be, mert ott olyan magas az abortuszok száma, hogy az egy valóságos mészárszék. A Ceaucescu rezsim után boldog-boldogtalan szaladgál abortuszra, mert abban az érában egyszerűen tilos volt, mint nálunk a Ratkó-korszakban. Ott minden felnőtt nőnek átlagosan 4 abortusza volt már. Nem szeretnék senkit megbántani, de hányok attól az országtól:S
2011. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:

te! gondolod, hogy ha egy abortuszt sutyiba ki tud fizetni zsebpénzből, akkor csak össze tudta volna rakni a tablettát, nem!?

de ingyenes ráadásnak!

amúgy meg baromi egyszerű:ne otthon tartsd a tablettát. ennyi. de anyád mit gondol, vagy a barátodról sem tud.? az, meg hogy sikerül otthon eltitkolnod egy abortuszt, nem gyenge, hogy anyád nem veszi észre, hogy vlm. súlyos dolog történt veled.

de mindenesetre, ha így csináltak abortuszt, különösebb vizsgálat és előkészület nélkül...én a helyedben már most elkezdenék imádkozni, hogy lehessen még gyerekem!!

2011. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
jah, 22:11 nek szólt az első mondatom, bocsi
2011. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
Áhh, ez akkor is nagyon bűzlik. Ab. után ráadásul 1-2 napot mindenféle megerőltetés nélkül kell tölteni, ergó se meló, se sulibamenés! Azt meg én is nehezen tudom elképzelni, hogy anyád semmit ne vett volna észre... Kiskorú lány, szülők nélkül suttyomban elvégzett abortusz, nulla előzetes vizsgálat, ez nem kerek és kész.
2011. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy beavatkozás egy abortusz, mint amilyennek gondoljátok. Ismerősöm is bement reggel 8ra, délután 1kor már jött is ki, másnap már ment is melózni! És ő se szült ezelőtt, ergo nála is volt lamináriumozás! 1-2 órával a "műtét" után már kutya bajod nincs, senki meg nem mondaná rólad hogy bármi is történt.

Egyébként pénz beszél, kutya ugat...Elvileg ebben az országban 12. hétig végeznek abortuszt, ismerősömet (másikat) 15 hetesen műtötték. Mindössze 40 rugót kellett a doktor bácsi zsebébe csúsztatni... Úgyhogy nincs ebben a sztoriben semmi meglepő. Gondlom romániában még ennél is sokkal de sokkal könnyebben megy.

2011. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:
mint már mondtam nincs okom arra hogy hazudjak nem??nem én fizettem az abortuszt hanem a barátom.igen tudnak róla a szüleim de nem örül anyám neki hogy "ilyen fiatalon" barátom van.nem volt nagy műtét nagyon az elején voltam 3hetesen sztem elég korai.dolgozik anyám és azért nem vette rajtam észre egész délután melózik.
2011. márc. 30. 06:28
 39/75 anonim válasza:
Szia! Sajnos ezen, már nem változtathatsz, ami megtörtént megtörtént. Utólag mindig okosak az emberek, a más dolgában meg pláne, de nem akartatok gyereket. Ahogy leírtad, nem is lett volna értelme, hiszen a barátod is inkább az abortuszt támogatta, és édesanyád sem támogatott volna, egyébként is az anyaság komoly felelősséggel jár szóval lehet itt bármit mondani, ha körülményeket figyelembe vesszük, nem volt sok választásod. Elég lesz saját magadban feldolgoznod ezt a dolgot, biztosan nehéz. Amikor olvastam a kommenteket, hálát adtam, hogy édesanyámmal mindent megtudok beszélni, mindenben jó tanáccsal szolgál és mindenben mellettem áll. Nyilván segítségért fordultál "hozzánk", amelyet édesanyádtól nem kaptál meg. Szerintem mások hasonló helyzetben, hasonló körülmények között, hasonló módon jártak volna el, fölösleges mutogatni egymásra. Nyilván tanultál a helyzetből és körültekintőbb leszel máskor, hiszen ez nagy lecke volt az élettől és arra is megtanít, ha saját gyereked/gyerekeid lesz/lesznek, egy sokkal jobb kapcsolatot ápolj majd vele/velük, mint tiéd és anyukádé. Talán megpróbálhatnál nyitni édesanyád felé, lehetséges hogy segítene abban, hogy javuljon a vele való kapcsolatod is. Kissé bő lére eresztettem, de remélem tudtam neked segíteni! Minden jót neked!:)
2011. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:
nem rossz a kapcsolatunk de ilyen téren nem számithatok rá.nem értünk iesmikben egyet.és köszönöm hogy nem az volt a véleményed róllam hogy gyilkos vagyok vagy ilyesmi.az a helyzet hogy én annyira nem is vagyok gyerekpárti nekem még nem való gyerek.bevallom hogy nagyot hibáztam de minden barátnőm azt mondta nekem hogy nincs mitől félnem mert ennyitől nem lehetek terhes és tessék.hát annyit megtanultam hogy ezek után jobban kell vigyáznom.hát nehéz de melettem van a barátom meg a barátnőim és rájuk mindig számithatok.
2011. márc. 30. 14:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!