Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz után 100% hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után 100% hogy nem maradok terhes? Kedden megyek nőgyógyászhoz és nagyon félek. Szörnyű volt 18éves leszek pár hónap múlva és korainak tartom de sajnos igy alault.

Figyelt kérdés
3 tesztet csináltam és mind3 pozitiv lett és az bánt a legjobban hogy nagyon kevés volt az esélye de sajnos megtörtént.a szüleimnek nem szolhatok remélem nem lesz semmi komplikáció.segitsetek kérlek.
2011. márc. 27. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
78%
En is Romaniaban lakom. Itt mindent lehet csak penz kell hozza... Azert megy ilyen rosszul az allamnak mert mindenki feketen muvel mindent. Ha el is kapjak tobb hasznot huzott addig mint amennyi a buntetes lett. Le merem fogadni h ez az orvos is feketen csinalta...
2011. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:
nincs értelme miért hazudnom nem?ma mentem be 5re fél 6ra beemntem a műtőterembe és negyed óra alatt kész is volt.eléggé fájt de nem kelett előtte bemenni akkor kaptam pár injekciót.kaptam tágitó injekciót és megtutta csinálni ma mivel korai volt a terhességem nem volt nagy műtét.nem érzem magam a legjobban nem tudom miért kell elitélni másokat lehet a helyembe másis igy tett volna.rossz érzés nagyon nem egy estét sirtam át ezért de nem élhetem ugy az életemet hogy mniden nap szomoru vagyok és sirok.szoval szerintem azután hurrogjon le más aki már átélt ilyesmit.és védekeztünk óvszerrel nem élvezet belém nem tudom hogy sikerült teherbe esnem.és nincs olyan hely ahová eltudnám dugni mert mindent megtalál anyám amit eldugok!
2011. márc. 29. 21:39
 23/75 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy feketén csinálta-e vagy sem sokmindenki hozzá jár.nagyon kedvesek voltak.amugy meg köszönöm annak aki gratulált hogy emgöltem egy gyereket de nemhinném hogy 18évesen sokmindent megadhatnák neki.
2011. márc. 29. 21:41
 24/75 anonim ***** válasza:
86%
Meg altatás sem volt? Atyaég. Remélem nem egy hentes volt.
2011. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
51%
a helyedbe én is elvettem volna kinek kell gyerek 18 évesen... komolyan... igazat adok teljesen méskor jobban figyej és nem lesz ilyenre szükség ...(16/L)
2011. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:
nem kaparással végezték.amugy meg kaptam vlmi kábitót de nem aludtam 5-10 perc alatt kész is volt.elég fájdalmas volt de tuléltem.azt hiszem hogy a félelem nagyobb volt mint a fájdalom.
2011. márc. 29. 21:47
 27/75 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is volt abortuszom, de nekem előtte családvédelmisekhez kellett többször is járkálnom, papírokat kellett aláírnom, jegyzőkönyvet készített a családvédelmis, ezt be kellett mutatnom az orvosnak, aki megállapította a terhességet, vérvételre kellett mennem, vércsoportot állapítottak meg nálam és még sorolhatnám. Kb 2 hét volt, mire mindent elintéztem. 4 hetes voltam, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, 8 hetesen volt a műtét, mert aztán még így is agyaltam, hogy jól döntök-e. Magyarországon akkor is megvan ez a hivatalos procedúra, ha magánklinikára fekszik be valaki, mert ha nem, akkor a műtétet végző orvos bűncselekményt követ el. nem beszélve arról, hogy kiskorú esetén, vagyis aki még nem múlt el 18, szülői belegyezés kell az abortuszhoz, ellenkező esetben szintén bűncselekmény esete forog fenn.

Ennek fényében szerintem érthető, hogy kissé szkeptikus vagyok... Egyszerűen nem bírom elhinni, hogy nálatok ennyire futószalagszerűen megy a terhesség megszakítás.

2011. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
53%

"kinek kell gyerek 18 évesen."

Akinek nem kell gyerek 18 évesen, az védekezzen normálisan.

2011. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
49%
Fel vagytok háborodva hogy miért nem szedett gyógyszert, hát pontosan az anyja erkölccsősz hozzáállása miatt nem szedett, mert retteg a konzervatív anyjától. Persze, így kell gyereket nevelni, főleg ha lányról van szó, ahelyett hogy a szülő gondoskodna a felvilágosításról, a jó anya-lánya kapcsolatról, csak hőbörög, ha a lányának barátja van. Jujj, itt gyk-n is mennyi az ilyen "mit képzelsz magadról hogy 15 évesen pasid van" típusú hozzászóló! Na NEKIK is pontosan ez vár majd a gyerekeikre. Egyébként egy 18 éves lány jobb esetben még tanul, mégis önálló kereset nélkül miből vegyen fogamzásgátlót? Erről a szülőnek kéne gondoskodnia, ha nem lenne ilyen begyöpösödött h*lye!
2011. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
83%

. Egyébként egy 18 éves lány jobb esetben még tanul, mégis önálló kereset nélkül miből vegyen fogamzásgátlót?


Romániában diákoknak INGYENES a fogamzásgátló tabletta!!!

2011. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!