Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz után 100% hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után 100% hogy nem maradok terhes? Kedden megyek nőgyógyászhoz és nagyon félek. Szörnyű volt 18éves leszek pár hónap múlva és korainak tartom de sajnos igy alault.

Figyelt kérdés
3 tesztet csináltam és mind3 pozitiv lett és az bánt a legjobban hogy nagyon kevés volt az esélye de sajnos megtörtént.a szüleimnek nem szolhatok remélem nem lesz semmi komplikáció.segitsetek kérlek.
2011. márc. 27. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:
amugy meg nemhinném hogy ingyenes a fogamzásgátló mert van néhány ismerősöm aki szed és bizony pénzbe kerül.jah s azt mnodták nekem hogy ne féljek mert még leesz gyerekem és megértik hogy nem akarom megtartani mert nem akkor kell gyereket szülni miko véletlenül becsuszik hanem akkor mikor felvan rá vlki készülve.
2011. márc. 30. 14:16
 42/75 anonim ***** válasza:

amugy meg nemhinném hogy ingyenes a fogamzásgátló mert van néhány ismerősöm aki szed és bizony pénzbe kerül.jah s azt mnodták nekem hogy ne féljek mert még leesz gyerekem és megértik hogy nem akarom megtartani mert nem akkor kell gyereket szülni miko véletlenül becsuszik hanem akkor mikor felvan rá vlki készülve.


Könyörgöm, miért nem nyitod ki a szemed és nézel utána a lehetőségeknek? Mindenkinek van egy ismerőse meg annak az ismerőse, aki azt mondta, hogy... Nyisd ki a szád, menj vissza a nőgyógyászodhoz és KÉRDEZZ!!! Gondolom még egyszer nem akarsz ilyen helyzetbe kerülni. Az, hogy a fogamzásgátló tabletta nálatok diákoknak ingyenes TÉNY.

Komolyan, hihetetlen milyen szerencsétlen vagy... Ami meg a gyógyszer dugdosását illeti: közöld anyáddal, hogy mivel szexuális életet élsz, védekezni óhajtsz.

2011. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 A kérdező kommentje:
miért vagyok szerencsátlen??nyugi a fogamzásgátlót ővszer emeltt gondoltam hogy ha kiszaakad véletlenül ne legyen baj.
2011. márc. 30. 15:06
 44/75 A kérdező kommentje:
jah s hogyha közlöm anyámmal hogy szexuális életet élek biztos kise engedne a házból.pedig 3éve vagyok együtt a barátommal mégsem enged még nálla sem ugyhogy nemtudom a fogamzásgátlót hogyan tudnám beadni neki.
2011. márc. 30. 15:07
 45/75 anonim ***** válasza:
Hogyh nem engedne ki a házból? Felnőtt ember vagy, oda mész ahova akarsz. Mégis mit csinálna? Kikötne az ágyhoz? Az bizony már bűncselekmény...
2011. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
Ha én évekig el tudtam rejteni a cigimet, úgy hogy szigorúan megtiltották, hogy dohányozzak (pedig nekem is átnézték a cuccaimat!!!) akkor nem hiszem el, hogy te ne tudnád ezt megoldani a fogamzásgátlóval! Az is csak egy doboz basszus! Mittomén, ragaszd fel az egyik fiókod felé, nem tűnik olyan okos nőnek anyád, hogy ott felfedezné. Amúgy szörnyű körülmények közt élhetsz...
2011. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
45%

szerinted nem fogják meglátni h kerekedik a hasad?

am jogos lenne a szüleid részéről h ne találkozz vele

2011. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:
már hogy nőne a hasam ha elvették??tán még ezután is nőni fog??egyedüli gyerek vaok és amire kinyitom a számat rögtön megveszik mer a pénz nem akadály.csak nagyon féltenek.és ezért mindig azt mnodják h amig itt lakik azt csinálom amit ők mondanak.nah mindenki másképp gondolkozik sokan elitélnek ezért hát tessék.de nemhinném hogy más a heylembe máshogy döntött volna!
2011. márc. 30. 20:05
 49/75 anonim ***** válasza:
Kérdező, olyan hülye vagy mint a segg, soha nem arra reagálsz, amire kéne... vagy nem értesz magyarul rendesen? Elcseszett, elkényeztetett, ostoba gyerek vagy, ordít rólad, hogy a szüleid totálisan félreneveltek.
2011. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 A kérdező kommentje:
megtudhatnám miért vagyok segg hülye??jah mert az nem az amelyik odairja nekem h kerekedni fog a hasam miko má elvetettem mi??mire kéne odafigyeljek megtudhatnám?
2011. márc. 30. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!