Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz után 100% hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után 100% hogy nem maradok terhes? Kedden megyek nőgyógyászhoz és nagyon félek. Szörnyű volt 18éves leszek pár hónap múlva és korainak tartom de sajnos igy alault.

Figyelt kérdés
3 tesztet csináltam és mind3 pozitiv lett és az bánt a legjobban hogy nagyon kevés volt az esélye de sajnos megtörtént.a szüleimnek nem szolhatok remélem nem lesz semmi komplikáció.segitsetek kérlek.
2011. márc. 27. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 A kérdező kommentje:
meg azaz hogy én rettentően felelőtlen vagyok és szeleburdi.meg elég hülye is ésnem lennék alkalmas egy gyerek felnevelésére.nemis nagyon jövök ki a kicsikkel méghozzá azokkal amékek még nincsenek 1-2 évesek.az én családomban még kisbaba sem volt soha csak a abrátomnak van pár unokaöccse és unokahuga de hozzájuk sincs tul sok türelmem.
2011. ápr. 3. 16:14
 72/75 anonim ***** válasza:

Értelek és sajnálom, hogy így alakult. Kerüljön egyenesbe az életed!


Köszi a bíztatást, kedves Tőled! Remélem nem kell még három évet várnom a tíz után :(

2011. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 A kérdező kommentje:
hát szoritok nektek hogy pikk-pakk meglegyen minden és végre tietek lehessen az a kisbaba mert nem ismerlek de bizti jou helyre kerülne.hát remélem 1szer tulfogom tudni magam tenni ezen, és az 100% hogy mostmár sokkal jobban fogok vigyázni mert nem szeretnék még egy ilyen szörnyű élménnyel gazdagodni.nektek meg sok sikert kivánok bizok benne hogy mniden rendben lesz és nemkell már sokat várjatok:)
2011. ápr. 3. 16:20
 74/75 A kérdező kommentje:
és majd ha végre meglesz a kicsi légyszi irj ide hogy milyen érzés:)meg a kicsiről is majd irj valamit:P
2011. ápr. 3. 16:21
 75/75 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Jólesnek a szavaid, jelentkezni fogok, ígérem :) csak tartanék már ott :S Te pedig vigyázz magadra és fel a fejjel!
2011. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!