Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz után 100% hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után 100% hogy nem maradok terhes? Kedden megyek nőgyógyászhoz és nagyon félek. Szörnyű volt 18éves leszek pár hónap múlva és korainak tartom de sajnos igy alault.

Figyelt kérdés
3 tesztet csináltam és mind3 pozitiv lett és az bánt a legjobban hogy nagyon kevés volt az esélye de sajnos megtörtént.a szüleimnek nem szolhatok remélem nem lesz semmi komplikáció.segitsetek kérlek.
2011. márc. 27. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:
ez sajnos tényleg igyvan.oda megy ahova nm kellene.de bezzeg akik nagyon akarják nekik nemjön túl könnyen össze.
2011. ápr. 3. 11:09
 62/75 anonim ***** válasza:

Köszi, 19:25-ös! Már csak az örökbefogadásban látom a megoldást.. Nem vagyok önző és borzasztóan sajnálom azokat, akik olyan helyzetbe kerülnek, hogy el kell vetetniük. Barátnőm is így volt évekkel ezelőtt. A szívem szakadt meg, mert én meg akartam gyereket, de az Ő döntése volt. Bármennyire is fájt nekem, el kellett fogadni. Tisztában volt vele, hogy nekem ez milyen rossz, főleg, hogy én kísértem el az abortuszára.


Ez van..egyik gyermek sem akar hozzám/hozzánk születni..

2011. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 A kérdező kommentje:
jaj ne szomorkodj! bizti fog jönni majd egy csöpség akit fogtok szeretni.amugy még jársz azzal a lánnyal?mértnem akarta megtartani?ha megkérdezhetem
2011. ápr. 3. 14:31
 64/75 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt hiszem félreérthetően fogalmaztam. Lány vagyok és a barátnőm volt az, aki elvetette és én kísértem el. Férjes asszony vagyok!
2011. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 A kérdező kommentje:
ou bocsi h félre értettelek:P és nektek még nem siekrült eddig még a baba?
2011. ápr. 3. 15:22
 66/75 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :(((( lassan tíz éve várunk rá...de hiába :(
2011. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
Örökbefogadás mellett döntöttünk, de nagyon lassan őrölnek a malmok..eltelhet még akár három év is, mire lehet kicsikénk alapítványon keresztül..
2011. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 A kérdező kommentje:
jaj nagyon sajnálom:(biztos szörnyű lehet.hát kivánom nektek hogy végül összejöjjön a baba.de nem értem ezeket az alapitványokat.ahol örökbeadják a kcisiket ott arra várnak h elvighyék őket onann minnél hamarább és mégis a papirmunkát évekig huzzák.
2011. ápr. 3. 15:41
 69/75 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyos vagy!


Nem az a baj, az alkalmassági határozat tart soká, illetve amíg a rengeteg örökbefogadni akaró sorra kerül, mivel mi újszülöttet szeretnénk.


Szóval komolyan nem akarok beleszólni az életdbe, de kérlek, jól gondold meg, hogy tényleg elveteted-e. Később lehet, hogy meg fogod bánni, hogy nem tartottad meg.


Tudom, nem egyszerű felnevelni, de hidd L lesz olyan idő, amikor majd iszonyúan fog fájni Neked, ha visszagondolsz. Gondolj pl. rám, mint példára, akinek nem akar jönni. Isten ne adja, hogy később aztán ne ess teherbe!

2011. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:
hát nagyon sokat gondfoltam erre de már elvetettem és nincs mit tenni.nagyon remélem hogy nemlesz ilyen problémade sajnos ez a baba nem joukor jött.de ha lehetett volna ilyet akkor nagyon szivesen átkültem volna nektek mert látom ti igazán szeretnétek.de én még tul fiatalnak gondoltam magam hozzá és még tanulni szeretnék hogy megadhasam neki legalább azt amit én kaptam.
2011. ápr. 3. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!