Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (unalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (unalmas kérdés tudom)

Figyelt kérdés
Attól lehetek terhes, hogy orálisan izgattam a barátom, de nem élvezett a számba, és utána csókolóztunk, és 10 perc múlva körülbelül ő izgatott engem orálisan?Tudom hülye kérdés, szexelni még nem akarok, de már ettől is furán érzem magam, hogy mi lesz hogyha ettől esetleg.... szerintetek?
2011. júl. 2. 00:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy aktus-t nem szeretnék, mármint behelyezést.... attól még messze vagyok szerintem. egyébként nem túl hosszú, és nem csinálta sokáig. max fél percig
2011. júl. 2. 00:59
 12/26 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben valószínűtlen. Nincs olyan csodasperma ami mindezt az utat megteszi és túléli.

19/F

2011. júl. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Istenem, minek orálisoztok, ha nem is tudsz semmit a szexről? ...
2011. júl. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
ma megjött a menszeszem :) de nincs sok.... az mitől van?
2011. júl. 3. 21:31
 15/26 A kérdező kommentje:
már a menszeszem is normálisan megvan, de még így is van esély?
2011. júl. 6. 19:05
 16/26 anonim válasza:
ha anyád k*rva, simán lehetsz..
2011. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
szopós k*rva
2011. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon hülye vagy!:D orális szextől terhes lenni...! :D
2011. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ha már megjött és normális, akkor biztosan, 100%-osan méhen kívüli terhes vagy és szét fogja szedni a baba a karmaival a hasadat, amibe elvérzel, meghalsz, aztán fizethetik a szülők a temetésed.


Komolyra fordítva a szót: NEM VAGY TERHES! Az a neten terjengő spermás rajz, hogy "Hosszú még az út, most hagytuk el a mandulákat", csak poén, mert semmi útvonal nincs a szádtól a méhedig.

2011. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
mutasd meg rajtam mennyi ment a szádba, megmondom mik a kilátások...XD
2011. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!