Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (unalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (unalmas kérdés tudom)

Figyelt kérdés
Attól lehetek terhes, hogy orálisan izgattam a barátom, de nem élvezett a számba, és utána csókolóztunk, és 10 perc múlva körülbelül ő izgatott engem orálisan?Tudom hülye kérdés, szexelni még nem akarok, de már ettől is furán érzem magam, hogy mi lesz hogyha ettől esetleg.... szerintetek?
2011. júl. 2. 00:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ha nem kerül sperma (tudod, az a fehér g.ci) oda, ahonnan a baba ki is jönne, nem lehetsz az!? Felvilágosítást kérj a szüleidtől, vagy ha nem akarsz róla beszélni velük, akkor netről, könyvekből, mert elég szegényes az ismereted e-téren. És tényleg korai lenne a szex, ha még ennyit sem tudsz. Olvass utána a dolgoknak, és tanulj, mert csak jól jársz vele!
2011. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
oksa..... értettem, tényleg "kicsit" túlreagáltam......
2011. júl. 6. 21:26
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem túlreagálás.Hanem egyszerűen egy tudatlan tini kérdése.Addig tényleg ne is szexelj,amíg nem tudsz mindent.Sajnos ezért van manapság sokkal több abortusz,mert a tinik leszarják a dolgokat,azt hiszik mindent tudnak és nehogy már valaki dirigáljon nekik,hogy 14-15 évesen már szexelnek.Kívánom,hogy veled ne így legyen!
2011. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
köszi, azért elhiszem hogy nem vagyok terhes, és ilyentől nem is lehetek, legalább nem volt felesleges kérdés
2011. júl. 7. 18:09
 25/26 anonim válasza:

Terhes lettél,és a gyerek a szádon jön majd ki.

Ismered a mondást:"egyszer fent,egyszer lent"...

2011. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Attól mert nagyon durván fél percig szoptad,és utána smároltatok,és ő utána a nyelvével izgatta a csiklódat...könyörgöm ne legyél már ilyen hülye:(:(:(:(
2011. júl. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!