Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló vagy gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló vagy gumi?

Figyelt kérdés

Van egy problémám ha gumit húz a barátnőm a farkamra nagyon gyengén teljesíttek az ágyban és gátlásos leszek tőle és sokszor lekonyul!Amikor nincs rajtam akkor egy lepedő akrobata vagyok de amikor rajtam van egy szerencsétlennek érzem magam....a baj az hogy a barátnőm nem akar fogamzásgátlót szedni.Nem tudom mit csináljak de így gumiban nem tudod teljesíteni úgy ahogy kellene...

Normális válaszokat légyszi!köszi


2011. okt. 14. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
ciklus.hu, regisztraljon ide a barátnőd, és jegyezze be a menstruacioit, 3 utan már kiszámolja a termékeny-terméketlen napokat.. ha ehhez még megszakitást, és pharmatexet is hasznaltok, akkor garantált a siker :) termékeny napokon is elég a pharmatex és a megszakitás, vagy akkor arra a 10 napra ( peteérés előtt 4, utana 5 nappal ) hasznaltok gumit.. annyit kibirsz :) az én pasim se birja a gumit, de beszéltem 1 orvossal, és ő a pharmatexet vagy a pantetexet ajanlotta.. sőt, anyunak is elmondtam h mi a helyzet.. ez van :S
2011. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
jaj már, nem feltétlenül lesz gyerek.. főleg, h ott a spermaölő gél..
2011. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:58


Na ez jól hangzik!Köszi ezt akkor beajánlom neki hátha bele megy a dologban!

2011. okt. 14. 14:00
 44/64 anonim ***** válasza:

A menzi utáni 14 nap környékén tehát azt a hetet el kell kerülni.De általában ezt a nők számolják a naptárban, vannak már rá programok, online és mobilos appok is.Akkor nem érdemes játszadozni.



Egyébként köszönöm annak aki le rib@ncozott, ez a te szegénységi bizonyítványod és nem az hogy én nem eszek mesterséges szarokat amik igen is veszélyesek.


Tudod mit nem kell gumival kefélned, köttesd el magad, nem kell egy olyan ember utódja a földre aki nem hajlandó elfogadni a nők véleményét.Szerencsétlen barom...

2011. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
utolsó, ne vedd magadra.. van 1 csomó hülye az oldalon :S
2011. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
de akk nagyon kell am figyelned h kivedd idoben :))
2011. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
de utolsó, értsd már meg h van aki belehalhat abba, ha fogamzasgatlot szed!!!!!!
2011. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolatban mindkét fél érvényesül gyerekek!50-50!

Ha gyógyszert szed,szedjen.Ha máshogy védekeznek,hát akkor máshogy védekeznek.Ez két emberre tartozik,nem az itt is szép számban fellelhető,mindkét nem részéről izmozó,

Névtelen arctalan klaviatúra terminátorok és ninják összecsapásáról szól.UFF!!Beszéltem....

2011. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
88%
nekem agyi trombózisom lehet tőle.. és mégis arra kényszeritenél h szedjem? szép, nem mondom :S ne keverjük a hormonok közé a kv-t, aszpirint meg nagyon ritkán szedek.. nem vagy tisztában a mellékhatásokkal.. a gumitól csak annyi " bajod " lehet, h nem élvezed annyira, de ha a barátnődnek hajlama van a trombózisra, akkor bele is halhat.. ilyenkor is fontosabb az élvezet???????? :S
2011. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
7%
A trombózis veszély pedig csak dohányzás mellett lehet mellékhatás! Pofán röhöglek 1 évig folyamatosan. Fogadjunk bagózol és így jár a szád, hogy öl a fogamzásgátló. :)
2011. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!