Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló vagy gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló vagy gumi?

Figyelt kérdés

Van egy problémám ha gumit húz a barátnőm a farkamra nagyon gyengén teljesíttek az ágyban és gátlásos leszek tőle és sokszor lekonyul!Amikor nincs rajtam akkor egy lepedő akrobata vagyok de amikor rajtam van egy szerencsétlennek érzem magam....a baj az hogy a barátnőm nem akar fogamzásgátlót szedni.Nem tudom mit csináljak de így gumiban nem tudod teljesíteni úgy ahogy kellene...

Normális válaszokat légyszi!köszi


2011. okt. 14. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:

NA MÉGEGYSZER!!Hátha valaki lehiggad!!

Egy jó kapcsolatban mindkét fél érvényesül gyerekek!50-50!

Ha gyógyszert szed,szedjen.Ha máshogy védekeznek,hát akkor máshogy védekeznek.Ez két emberre tartozik,nem az itt is szép számban fellelhető,mindkét nem részéről izmozó,

Névtelen arctalan klaviatúra terminátorok és ninják összecsapásáról szól.UFF!!Beszéltem....

2011. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
nem mondtam h jogos, csak h abba nem lehet belehalni, mig a hormonokba igen.. az veszélyes dolog, nem igaz h nem hallottál még arról, h vki ilyet nem szedhet.. te szednéd, ha bele is halhatnál? mellesleg mi se hasznalunk gumit, de igy meg félek/félünk minden hónapban.. még mielőtt jönnél, h jajj szegény barátom, rákényszeritem a gumit.. igy kell velünk bánni? na nöjj fel szépen :)
2011. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:
OMG mi folyik itt jézusom...:D
2011. okt. 14. 14:16
 54/64 bánomisén ***** válasza:
Kérdező: Van még hasonló kérdésed? Mert akkor ma tedd föl mindet, ami ilyen, szánjuk rá a napot, legyünk túl rajta XDDD
2011. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
vki tiltsa már ki, mert nem birom már elviselni ezeket a hülyeségeket.. nem a mi bajunk h téged dobott pár nő.. :DD nés most ilyen vagy :)
2011. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:18



Ha ebből a felhozatalból indulsz ki,már régen rossz.Kicsit túlpörgött mindenki.lehet,hogy a gumis sex nem szabadítja fel az energiájukat! :DDDD

2011. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:17


Az a helyzet nem tudod hozzá szólni vagy is nem tudok mit csinálni mert a 75%-os szerintem kemény nő gyűlölő lehet...nem tudom miért?!

Amúgy 75%-os miért bántod a nőket??Nekem sem jó gumiban de még sem illetem a nőket ilyen jelzőkkel,nekem sem jó a gumi elhiheted de legalább tudok dugni,igaz hogy gumiba de legalább van kivel csinálnom.

Nekem sem mindig esik jól gumiba csinálni de még mindig jobb mint hogy a farkamat verjem egyedül a sarokban...

2011. okt. 14. 14:23
 58/64 anonim ***** válasza:
jajj, most jön az hogy nem tudok irni.. :DD arról még nem hallottál, hogy röviditések? amelyek megengedettek a számitógépes irásnál? nyilván nem.. köszi, feldobtad a napomat a hülyeségeiddel :DD
2011. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
én gyűlölöm?te beteg vagy.tisztelem őket,csak levezetem a feszkót.
2011. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:
bocsi 76%-os akart lenni nem 75%
2011. okt. 14. 14:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!