Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló vagy gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló vagy gumi?

Figyelt kérdés

Van egy problémám ha gumit húz a barátnőm a farkamra nagyon gyengén teljesíttek az ágyban és gátlásos leszek tőle és sokszor lekonyul!Amikor nincs rajtam akkor egy lepedő akrobata vagyok de amikor rajtam van egy szerencsétlennek érzem magam....a baj az hogy a barátnőm nem akar fogamzásgátlót szedni.Nem tudom mit csináljak de így gumiban nem tudod teljesíteni úgy ahogy kellene...

Normális válaszokat légyszi!köszi


2011. okt. 14. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
92%
Én egy pasi kedvéért sem fogok beszedni semmi szart és ha a párom még gumiban is évezi a sexet ezen nem parázom, sőt semmi maradandó károsodást nem kaphat én viszont igen.Azt tanácsolom kedves kérdező, hogy szokd meg a gumit mert ez az egyetlen olyan módszer melynek nincs mellékhatása, míg a különböző krémek kúpok a hüvely flórát tönkre teszik.Ha szereted a barátnődet akkor biztosan nem akarsz neki semmi rosszat, bár ezt mindenki magának dönti el.
2011. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
44%
"A gumi használata nem okoz hormonális és egyéb egészségügyi elváltozásokat, problémákat, úgyhogy nem kell erőltetni ezt a "nem érzek semmit benne" dumát. Amiben nem érzel semmit az egy vascső, itt egy lehelletvékony gumiról beszélgetünk." Fogj meg egy gumit kérlek, és húzd rá két ujjadra. Meglásd' miről beszélek. :) Szóval nem elég, hogy fáj, még kb pont ugyan annyi a különbség is "érzésben", mint amennyi a gumi nélküli, és gumis ujjad közti érzésben. Nah most képzeld el mind szex közben. Tudom hogy a fogamzásgátló szr, de higgyétek már el, hogy BIZONYOS férfiaknak, akiknek érzékeny a makkja, pénisze, azoknak élvezhetetlen/FÁJDALMAS gumiban a szex. Nem arról van szó, hogy még jobbat akarunk kefélni, de mind1, el is ment a kedvem egy életre minden nőtől...szóval most már nem lesz ilyen jellegű problémám. :)
2011. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
ja persze,defektnél meg lehet rohanni orvoshoz,meg gyógyszertárba.
2011. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:18


Én sem akarom hogy gyógyszert szedjen,ezt nem engedném neki,csak arra voltam kíváncsi hogy milyen módszerek lennének még....

2011. okt. 14. 13:23
 25/64 bánomisén ***** válasza:
82%

Bocs, kérdező, a kérdésed úgy szólt, hogy "Fogamzásgátló vagy gumi?" Sokunk csak ezzel a kettővel foglalkozott, hiszen ez szerepelt a kérdésben. Ezeken felül még számtalan más is van, persze.


A 84 %-osnak pedig üzenem, hogy megcsinálom én ezt az ujjra felhúzós tesztet, de minek? Fals lesz az eredmény, hiszen elvileg a legnemesebb szerved jóval érzékenyebb az ujjamnál. Ha tévednék, bocs, de akkor nem a gumi nálad a hiba, hanem kevésbé vagy érzékeny ott alul.


A leqrvázást pedig kikérem magamnak.

2011. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
pharmatex + naptármódszer, vagy pharmatex + naptármódszer, vagy napármódszer + megszakitás.. mást nem tudok.. de amugy nem igaz az a sok rémhir a fogamzasgatlovan kapcsolatban, csak arra kell figyelni, h az orvos normalisan kivizsgaljon..
2011. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 bánomisén ***** válasza:
Bocsánat, nem 84 %-ost akartam írni. Az üzenetem neki szól: 13:20
2011. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
86%

" Gumiban nekem élvezhetetlen, nem tudom miért kell erőltetni ezt a szokd meg dumát. Ilyen erővel a nők is megszokhatnák a gyógyszert. Persze ez túlzás, de azért nem ártana kicsit jobban belegondolni lányok mielőtt hülyeségeket beszéltek. "


amig nekem agyi trombózisom lesz a gyógyszertől, neked mi bajod lesz a gumitol??

2011. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
64%
h jutottunk egy egyszerű kérdéstől addig h lek.rvázzuk a másikat? az én pasim eleve nem is akarja, h tablettát szedjek, mert tudja, h mennyi mellékhatása van.. szedtem 1 darabig, és szörnyű volt.. az orvosok meg elfelejtettek szolni, h jaa nem is szedhetem, mert trombozishajlamom van.. ugyh én megértem, h vki senki kedvéért nem akarja kockáztatni az egészségét.. ha megjelenne a fogamzasgatlo a ferfiaknak, megkérdezném oket h hányan akarnák szedni.. gondolom, ódzkodnának tőle mint a pinty.. :S
2011. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
Én egy éves fertőzéssel szenvedek,hányásig fajuló migrénnel,fájdalmas szexxel, mind a gyógyszertől,s az orvosok csak csóválják a fejüket,nem tudnak már mit tenni így 4 év után abbahagytam,kezdek is meggyógyulni.
2011. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!