Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 évesen korai elkezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen korai elkezdeni szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal, és gondolkodom rajta, hogy elkezdjek szedni. Ilyen korban még nem tesz jót a szervezetnek,vagy lehet valamilyen káros hatása? Köszönöm a válaszokat.

16/L


2012. júl. 13. 12:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
15%
legyél a barátnőm:((( magányos vagyok
2012. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
27%
azért a szexuális élvezetet mégsem foghatod vissza ennyi idösen...hát mi lesz, ha nem lesz elég élvezetes a szex, mert védekeznetek kell? Nem fogod magad IGAZÁN nönek érezni, és akkor csökken az önbizalmad, és az osztálytársaid kiröhögnek majd...jaj te jó ég, 16 évsen sexelni, meg beleélvezni, hát hol élsz te?TANULNÁL MATEKOT INKÁBB
2012. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
60%

tégy úgy ahogy jónak látod

ne érdekeljen senki véleménye

2012. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
63%

Szerintem nem korai. Én is 16 éves vagyok és szedem már 1 hónapja, semmi bajom nem lett tőle, sőt megkell, hogy mondjam gyönyörű formája lett a mellemnek! :)

Viszont mindenképpen menj el nőgyógy.-hoz, hogy megtudjon vizsgálni, és akkor úgyis a legmegfelelőbbet fogja felírni. :)

2012. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
9%
huuuu a mellednek...de jo hogy vannak ilyen magic pillek...ha dolgoznod kellett volna a jó alakért, meg a szép mellekért, akkor nem tom mizu lett volna.
2012. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

12:10

"hát te hol élsz?" -Az,hogy valaki 16 évesen szexel,attól az illető nem feltétlenül buta és fel akar vágni mások előtt. Ez maximum 13-14éves korban "menő". És az, hogy tanácsot kérek 16 évesen, még mindig jobb, mint amikor 13évesen jönnek a lehetek e terhes kérdések.. Ami a matekot illeti, köszönöm jól megy ;)

2012. júl. 13. 12:27
 7/44 anonim ***** válasza:
77%

Abszolút nem korai! Inkább előzd meg a bajt, mintsem amikor megtörténik, pánikolj!


24/F

2012. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos szerint megfelelően fejlett vagy, akkor nyugodtan szedd.


Ehhez legalább 3 évnyi rendszeres menstruáció kell. Illetve be kell vállalnod, hogy bármikor kaphatsz trombózist, tüdőembóliát, bármilyen mellékhatásai lehetnek, a vérzészavaroktól kezdve, a pattanásokon át, a mellrákig.


(Én nem vagyok ellene, én is szedem.)

2012. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idősen nem tanácsos a szedése, legalább 18 éves korodig nem ártana várni.

És igen, lehetnek mellékhatásai, meg utóhatásai is szép számmal.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Mérlegelj, hogy neked megéri-e a kockázatot.

2012. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
4%
Ami azt illeti én vagyok batman márvagy száz esztendeje ezen a földön lófrálok és állandóan ráébredek,hogy nagyon elvannak cseszve a tinédzserek. 16 évesen pukizol a fogamzásgátlótól.. sok tinivel volt dolgom tudod..úgy... és elég gyatrák némelyiknek pattanás van a pináján is a fogamzásgátlótól volt aki telibefosott ... ez van haver.. évek meg a rutin.
2012. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!