Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 évesen korai elkezdeni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen korai elkezdeni szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal, és gondolkodom rajta, hogy elkezdjek szedni. Ilyen korban még nem tesz jót a szervezetnek,vagy lehet valamilyen káros hatása? Köszönöm a válaszokat.

16/L


2012. júl. 13. 12:07
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen szét fogja szedni a szervezeted és -10-20 év az életedből minimum.

Nézd meg melyikben milyen anyagok vannak.

Ha én csaj lennék lenne bennem annyi büszkeség, hogy nem szedném be és ragaszkodnék, hogy a fiú védekezzen.

Ő akar dugni akkor miért nem ő védekezik?

Én pl mindig védekeztem gumival és ha a csaj ragaszkodott a fogamzásgátlóhoz akkor is min. fizettem neki .

2013. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem korai. Én is 16 éves vagyok és szedem már 1 hónapja, semmi bajom nem lett tőle, sőt megkell, hogy mondjam gyönyörű formája lett a mellemnek! :)

Viszont mindenképpen menj el nőgyógy.-hoz, hogy megtudjon vizsgálni, és akkor úgyis a legmegfelelőbbet fogja felírni. :)"

GRATULÁLOK PITSA

2013. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Amúgy megy a népírtás ezerrel az ilyen szerek meg pont rá segítenek meglátom majd mi lesz a mostani 16-19 éves korosztállyal 20 év múlva.
2013. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 poiu ***** válasza:
Gumi + ritmus.
2014. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!