Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek tényleg neki van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg neki van igaza? Szerinte attól, hogy fogamzásgátlót szed, még óvszert kell használnom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves srác vagyok, a barátnőm 23 éves. Egy éve vagyunk együtt, eddig gumival védekeztünk, de nem rég a barátnőm íratott fel fogamzásgátló tablettát, mert jártunk már úgy hogy kiszakadt a gumi. Nagy lelkesen újságolta, hogy iratot fel. El is kezdte szedni. Tegnap beszélgettünk és felajánlottam, hogy fizetni szeretném a tabletta árát. Nem engedte. Akkor legalább a felét. De nem ment bele. Azt mondta elég, ha az óvszert én állom. Mire én értetlenkedtem, hogy tessék? Erre elmagyarázta, hogy attól, hogy gyógyszert szed, attól még ugyanúgy gumit is kell használnunk. Mire én próbáltam tök normálisan elmagyarázni az álláspontomat. Hogy nekem eddig sose volt az egy év alatt azzal problémám, hogy óvszerrel szexelünk, egyszer nem akartam meggyőzni, hogy nélküle csináljuk, nem kértem, hogy szedjen gyógyszert. De ha már úgy alakult, hogy szed, akkor viszont, hadd ne kelljen már használni. Mert érzésre se ugyanaz, plusz kényelmetlen, hogy mindig gondoskodni kell róla. Meg azért nem is olcsó mulatság. Durexet használunk, abból majdnem 3000 ft egy 10-es kiszerelés, ami 1,5 hét alatt elmegy. Szóval majdnem havi 10.000-et költök rá. Félreértés ne essék nem anyagoskodni akarok. Csak nem értem, hogy gyógyszer mellé minek még óvszer is. Erre a barátnőm tisztára kiakadt és két napja nem beszél velem. Szerintetek igaza van?



2013. márc. 21. 14:26
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen semmi nem 100%-os, ez tény. De a gumi és a gyógyszer kb. egyformán 99,999%-ban védenek.


Valóban felesleges gyógyszer mellé gumit húzni, ha amúgy komoly, bizalmon alapuló kapcsolatról van szó.


Az egészben amúgy nem aza riasztó, hogy nem értetek egyet, hanem hogy képes emiatt 2 napig nem beszélni veled... Az én pasimnak ennél lényegesen komolyabb "bűnt" kéne ehhez elkövetnie, de akkor sem hallgatnék, ahnem inkább elmondanám, mi bánt... Ez nagyon gyerekes, amit a barátnőd csinál...

2013. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
76%
7,5 évig szedtem gyógyszert minden probléma, mellékhatás és terhesség nélkül. Megnyugodthat, a tabi is pont annyira véd, mint az óvszer. Felesleges a kettőt együtt használni, töredéke olyan jó az egész mindkét félnek a gumi miatt. Ha normálisan szedi a gyógyszert akkor nem lesz terhes mellette. Akik mégis tabi mellett kerülnek ilyen helyzetbe, ők hibáztak a szedés közben..
2013. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Tudom, más dolgokban nem ilyen. De, ha valami problémánk van, akkor így oldja meg. Nem megbeszéli velem, hanem megsértődik.
2013. márc. 21. 14:44
 14/36 anonim ***** válasza:
0%

"más dolgokban nem ilyen. De, ha valami problémánk van, akkor így oldja meg."


Tehát ilyen. A barátnőd egy sértődős, hisztis, ostoba kis liba. Nincs igaza a fogamzásgátlóban. De hogy te ezzel az infoval most mit tudsz kezdeni, arról lövésem nincs.

2013. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig sem jelentett gondot, használjátok továbbra is a gumit. Inkább, mint hogy minden alkalommal azon parázzon, hogy terhes lesz-e.
2013. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló mellé esetleg még a megszakításos a gumi helyett?
2013. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Tényleg felesleges az óvszer.
2013. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
A tabletta sokkal biztonságosabb, mint az óvszer. Szerintem vedd rá, hogy érdeklődjön a nőgyógyásznál, aki felírta, vagy valamilyen szakembernél, akinek hisz, mert a kettő együtt tényleg teljesen felesleges.
2013. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Ma este ismét beszélek vele. Viszont már előre félek felhozni, megint én leszek a beképzelt férfi aki mindig csak a saját érdekeit tartja szem előtt...
2013. márc. 21. 16:04
 20/36 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező: ha így van, akkor ez már eleve egy vacak kapcsolat lehet.
2013. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!