Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak/fiúk, mért nem szerett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk, mért nem szerettek óvszert használni, ha nem akartok gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősön, akinek a pasijai próbálták beadni, hogy ők nem szeretik az óvszert. Tényleg ennyire idióták vagytok vagy csak tettetitek? Tisztelet a kivételnek!!!!
2009. nov. 4. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
62%
Most jönnek a válaszok, hogy olyan, mint zokniban lábat mosni...
2009. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
28%

Lányok/nők, miért nem szerettek fogamzásgátlót használni, ha nem akartok gyereket?

Van egy fiú ismerősön, akinek a csajai próbálták beadni, hogy ők nem szeretik a fogamzásgátlót. Tényleg ennyire idióták vagytok vagy csak tettetitek? Tisztelet a kivételnek!!!!

2009. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
76%

ma 16:11

Nekem pl a fogamzásgátló 3 hónapra majdnem 8000 Ft.. jó lehet ha azt nézzük 3 hónapra az óvszer is majdnem annyi.. de a nemi betegségtől a fogamzásgátló nem véd..

2009. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
87%

OFF: Nők nagy többsége am véleményem szerint azért nem szed fogamzásgátlót mert:

1. elég sokan hajlamosak az elhízásra

2: ödémát okoz esetleg trombózist

3: hüvelygombát könnyebben elkapnak

4: növekedik a méhnyakrák veszélye

lehet kényelmesebb a pasiknak h. nem ,,mosnak zokniban lábat" de nézni kéne a nők indokait is h. miért nem szednek tablettát..jah plusz a gumi megvéd legalább a fertőzések ellen

2009. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
51%
A kérdés feltevője egy idióta. Hogyan függ össze a diszkomfort érzete a az idótizmussal. Ha valami nem esik jól illetve nem szereted akkor az intelligenciától független. Miért él az ilyen?
2009. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
hehe, ennyit civakodni.. :) mi mind a kettőt (fog.gátló, óvszer) használunk.. :P na akk most lehet utálni.. :P
2009. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
63%
dehát az egy taHÓember aki ennyit nem tesz meg a barátnőjéért...
2009. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
44%
Ki az idióta?? Te érzed vagy én hogy szar a gumiban? mert szeriuntem én. és akkor már inkáb kiverem mert még az is százszor jobb.
2009. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem is sz@rgumiba :SS olyan mintha valami gumiabroncsot Qrnék :SSS és nemtudom élvezni a lányt hanem csak a gumi csusszog. Mert valamilyen szinten "kisimitja" a nunci belsejét és igy nem olyan élvezet. Nincs az a jókis nedves dörzsölődő érzés hanem csak ki-beki-beki-be semmi extra.

Ha lefexek egy lánnyal akkor azért teszem hogy énis élvezzem. Ne csak Ő. Mert az szerintem önzőség ha a lány akar jót magának arra nem gondolva a fiú élvezi-e vagy sem. :S


19/F

2009. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
77%
Én soha senki kedvéért nem teszem tönkre magam fogalmazásgátlóval, aki nem hajlandó ezt tudomásul venni, az le van ejtve nálam. És igen, voltak pasijaim, és a mostani párom is fel tudja húzni az óvszert már 4 teljes éve. Most jöhetnek itt a 15 éves lányok, h fél éve szedem és semmi bajom, nem érdekel. És az se ha lapontoztok! Sok undorító, önző pasi!
2009. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!