Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak/fiúk, mért nem szerett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk, mért nem szerettek óvszert használni, ha nem akartok gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősön, akinek a pasijai próbálták beadni, hogy ők nem szeretik az óvszert. Tényleg ennyire idióták vagytok vagy csak tettetitek? Tisztelet a kivételnek!!!!
2009. nov. 4. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:

Nos, van akivel egyet értek és van akivel nem!

Én speciel nem szedek semmit, pontosan azért, amit az egyik másik válaszoló leírt!

Lehet, hogy most utálni fogtok, de azok akik nem hajlandóak felhúzni egy nyamvadt óvszert védekezés céljából, akkor ne panaszkodjanak, hogy teherbe ejtettek egy csajt és utána meg bajba vannak, hogy te jó ég itt vagyok 10en/20on évesen és van valahol egy gyerekem!

2009. nov. 4. 17:30
 12/73 anonim ***** válasza:
27%
Majd meglátjuk, akkor is így vélekedsz-e, ha a párod félrekúr valaki mással, mert nem szeret zacskót dugni.
2009. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 A kérdező kommentje:
Peched van, mert a párom igenis gondol a védekezésre és nagyon jól tuja, hogy nem szedek semmit!
2009. nov. 4. 17:33
 14/73 anonim ***** válasza:
30%
:) Nagyon-nagyon naiv vagy, és kicsit önző. Ő sem fog egy életen keresztül zacskót dugni...
2009. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:

Nem vagyok naiv, hiszen nem 10en éves vagyok!

Viszont had reagáljak arra amit írtál! Természetesen nem fog egy életen keresztül gumit használni, csak és kizárólag addig, amíg úgy nem döntünk, hogy családot alapítunk!

2009. nov. 4. 17:41
 16/73 kolosszus22 ***** válasza:
40%

1, 16:18-nak-3 hónapra a jó minőségű gumi jóval többe kerül,főleg intenzív nemi életnél!

2, A kérdésre a válasz: Speciel én gumiban alig érzek valamit, magyarán nem élvezem benne a szexet igazán és van, hogy el sem megyek, magyarán nem csak azért akarok szexelni, hogy a lánynak legyen jó!

3, A kérdező utolsó kommentjére: Álmodj királylány, te tényleg ennyire önző vagy a barátoddal és ezt ő mondta neked, hogy ő családalapításig gumiban akarja veled csinálni, mert általában a kapcsolatok elején szokás a gumihasználat!?

22/F

2009. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
100%

én sem szedek fogamzásgátlót, és nem is fogok. mert egyszerűen nem bízok meg benne, mert beleavatkozik egy érzékeny egyensúlyba, a női hormonháztartásba. én meg abból nem kérek. tényleg megvannak azok a veszélyei, amit valaki leírt, nem vicc. és nem hiszem, hogy attól lesz egy nő szemét, hogy nem szad tablettát, még ti is szembesülhettek azzal, hogy ti vagytok lepattintva, mert nem jó a gumi.

pasimat nem zavarja, elfogadta. amúgy lehet mást is használni, sok módszer van. és a jövőben csak több lesz. 19/L

2009. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
82%

Azok a pasik akik így leszólják a kérdezőt arra nem gondolnak, hogy a tablettának NAGYON komoly következményei lehetnek? Sok nő van aki nem hajlandó használni, és én ezt meg is értem.

Csajo, ne higyjetek azoknak akik azt mondják, hogy "semmit sem" éreznek... némileg tompitja, de ha megnézitek az is csak egy vékony hártya, csináltam már azzal, és anélkül is, aki ebben nem tud elmenni az csak valami enyhén impotens vagy gátolt ejakulácios ember lehet =)

Megdöbbent ez az önzőség férfitársaim részéről.

22/F

2009. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem arról szól,hogy a kérdező mennyire önző.Vannak olyan férfiak akik megértik ha a párjuk nem akar fogamzásgátlót szedni és nem csak a 30-as éveikben járók ilyenek. Amugy kedves férfiak..éljetek át egyszer egy hüvelygombát esetleg...vagy derüljön ki a barátnőtöknél,hogy a ti önzőségetek miatt méhnyakrákban szenved mert nem bírta a szervezete a fogamzásgátlót. Jah mégvalami: 25éves korában nem egy nő halt meg amiatt,hogy fogamzásgátlót szedett..Igen lehet jobb gumi nélkül a szex de akkor is ink. élek még mintsem némely önző pali miatt kapjak vmi vackot...még szerencse,hogy az én párom nem ilyen
2009. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
95%
Jah ezt lehagytam: nyugodtan le lehet pontozni...de akkor is joga van mindenkinek ugy élveznie a szexet ahogy Ő biztonságosnak tartja..és nem kockáztatni esetleges fertőzésekkel és ilyesmikkel...
2009. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!