Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak/fiúk, mért nem szerett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk, mért nem szerettek óvszert használni, ha nem akartok gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősön, akinek a pasijai próbálták beadni, hogy ők nem szeretik az óvszert. Tényleg ennyire idióták vagytok vagy csak tettetitek? Tisztelet a kivételnek!!!!
2009. nov. 4. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
100%

Elkeserednék, ha elhinném, hogy minden férfi ilyen, mint az itt válaszolók. A párom kifejezetten kérte, hogy azzal csináljuk mindig, mert nagyon félti az egészségemet, és a jövőbeli gyerekeinkét is. Jó pár éve kiegyensúlyozott és izgalmas szexuális életünk van, és ez sosem volt védekezés függvénye. A vőlegényem fülig szerelmes belém, "nem fog félrekúrni, mert egy zacskót kellett dugnia", ahogy ti mondtátok. Ahol ez történik, ott bizony nincs is "kapcsolat".


A fogamzásgátló pedig valóban elképesztően durva dolgokat művel a szervezettel, akárki akármit is mond. Ez nem tévhit, ez tény.


Én nem mondom, hogy valaki impotens attól, hogy nem megy neki gumival, de valamit vagy ő, vagy a partnere nagyon nem csinál jól.


Még annyit, hogy a bátyám és felesége 13 éve házasok, mindig is gumival csinálták, és mégsem kúrt soha senki félre. Szerintetek ez nyilván abnormális dolog, de ilyen is van.


Persze, minden érett felnőtt ember hozza meg a saját döntését. Azt hiszem mindenki tud mérlegelni, hogy mi fontos neki, és mi nem.

2009. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
29%
Én Isten bizony szedném a férfi fogamzásgátlót, még ha méhnyakrákot is kapok tőle =) Ha ezen múlik h ne egy műanyagot dugjak meg, hanem egy csajt, hát felvállalnám a kockázatait! Csak sajnos nincsen. Kérdés, hogy ha lesz, akkor vajon a csajok min fognak ennyit hisztizni? Hogy a pasijuk állandóan dugni akar velük, mert végre nincs gumi? ^^
2009. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 kolosszus22 ***** válasza:
39%

A kapcsolat elején bevállalom a gumit, de én meg attól hülyülnék meg, ha tudnám életem végéig gumiban kellene csinálnom és nem használhatom úgy ahogy azt a természet elrendelte, max arra az alkalomra amíg legyártom a gyereket.

Kösz, ebből nem kérek.

2009. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
67%

20:12!


inkább te ne okoskodj itt, mert egyáltalán nem tetszik a hímsoviniszta szöveged.

Látszik h hol állhatsz, ha neked ezen múlik a szexuális örömöd.

Azért vernéd ki inkább magadnak, mert nincs barátnőd. Bár ilyen mentalitással, mint amilyen neked van, nem is csodálom h ki kell verned....mert akinek esze van,az nem fekszik le veled...főleg h rögtön gyógyszert akarsz beletömni.

Ha pedig már van ilyen a piacon, akkor hajrá! Te legyél a kísérleti alany, akin kipróbálják! Majd meglátom h mit szólsz, ha olyan szőrös leszel tőle mint a yeti. X)

2009. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 kolosszus22 ***** válasza:
38%
"Látszik h hol állhatsz, ha neked ezen múlik a szexuális örömöd." - Szerinted én tehetek róla ha nem érzek gumiban semmit? Már montam, olvasd el a kommenteket addig úgy sem tudsz normálisan válaszolni, mellesleg te csak ne oltogass engem, tudom mit beszélek.
2009. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 kolosszus22 ***** válasza:
51%
Még annyit, hogy a faszverős kommentelő nem én vagyok, bár egyetértek vele bizonyos szinten, szal legközelebb azt is nézd meg kinek írsz!
2009. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
22%

Khm... bizony, ha már annyira okoskodni akarsz, megnézhetnéd, hogy nem egy "hímsoviniszta" írogat itt, hanem 3-4 :P


Amúgy meg van barátnőm. Bár kuurvára nem tudom, hogy ennek mi köze van hozzá, de ha már így felhoztad... Érdekes, ennek ellenére utálom az óvszert, és ha én nem élvezem a szexet, a csajomnak se tudok annyit nyújtani, mint ha be vagyok indulva.

2009. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
100%

Pasik, képzeljétek van, aki nem bírja a fog.gátlót!

Mit tennétek a barátnőtökkel, ha a gyógyszer szedés miatt néhány hónap alatt 10 kg felmászik rá?

Mit tennétek, ha a barátnőtök minden alkalommal visszautasítana, amikor vágytól égve szorosan átölelnétek, mert annyira fájnak a mellei?

Mit tennétek, ha annyira lecsökkenne a libidója, hogy kb. heti 1 alkalomra korlátozódna a szexuális életetek?

Mit tennétek, ha a barátnőtöknek soha nem lenne kedve semmihez, mert épp a hasa fáj, feje fáj, hányinger gyötri?

Mit tennétek, ha a párotok állandóan hüvelygombától szenvedne, ami miatt nem szexelhetnétek?

Lehetne még sorolni... Na hát én ebben a helyzetben vagyok és a párom kénytelen mindezt elszenvedni.

2009. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 kolosszus22 ***** válasza:
33%

Az a baj, hogy az összes lány a szélsőséges eseteket sorolja indokként, holott azért a nők nagy részének nincs gondja a fogamzásgátlóval(hüvelygomba meg hasonlók-pl. azért attól nem lesz vki hüvelygombás, ahhoz rossz higiénia és egyéb dolgok is kellenek), hagyjuk az egész vitát mert úgy sem jutunk dűlőre!

A kérdéshez kanyarodjunk vissza, erre pedig a válasz:

Azért nem szeretik a férfiak, mert nem élvezik benne annyira a szexet, nem érzik a nőt!

Tényleg olyan mint zokniban lábat mosni, úgy is vizes lesz, de nem tudod megtisztítani!

2009. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én biztos szélsőséges vagyok, hogy mindez megtörtént és tönkrement a szexuális életünk...
2009. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!