Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak/fiúk, mért nem szerett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk, mért nem szerettek óvszert használni, ha nem akartok gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősön, akinek a pasijai próbálták beadni, hogy ők nem szeretik az óvszert. Tényleg ennyire idióták vagytok vagy csak tettetitek? Tisztelet a kivételnek!!!!
2009. nov. 4. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 kolosszus22 ***** válasza:
54%

18:57-nek, az, hogy neked nincs gondod vele nem azt jelenti, hogy másnak sem, aki 2 perc után eldurran annak még kötelező is a gumi, de én anélkül is sokáig bírom és gumiban pedig ha hiszed-ha nem én nem sokat érzek, kb. a markomat is dughatnám ennyi erővel, pont ugyanolyan érzés nekem gumival.

22/F

2009. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
14%

"Jah mégvalami: 25éves korában nem egy nő halt meg amiatt,hogy fogamzásgátlót szedett."

Ugye autóba se ülsz? Mert abban is már sokan meghaltak! Ugye nem eszel disznóhúst? Nem nagyvárosban élsz? Nem használsz elektromos készülékeket? És még sorolhatnám...


"Csajo, ne higyjetek azoknak akik azt mondják, hogy "semmit sem" éreznek..."

Embere válogatja, én kuurvára nem érzek úgy semmit. Akkor már inkább kösz, kiverem magamnak, még az is jobb a guminál.


"Megdöbbent ez az önzőség férfitársaim részéről."

Ja tök önző dolog, hogy a fiúk nem akarnak óvszert használni! De az, hogy a lányok nem akarnak fog.gátlót, az teljesen természetes, kicsit se önző, ugye? Ne legyél már ennyire papucs =)

2009. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
100%

a lányok nagy többsége ígyis tablettát szed. és tudod hány dohányzik mellette? rengeteg. és mi a tabletta első szabálya? tilos mellette a dohányzás, mert nagyon megnöveli a trombózisok számát. de nyilván szednek.

a fogamzásátló nem játék és egy nőnek igenis joga van azt mondani, hogy nem kér belőle. persze egy pasi is mondhatja, hogy nem kell neki óvszer. de ha azt vesszük, akkor egy nő az egészségét félti egy pasi meg nyafog, hogy jajj nem érzek semmit...

2009. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 kolosszus22 ***** válasza:
25%
Persze-persze, egészség meg stb. aláírom, én meg nyafogok ugye, hogy nem érzek semmit mert én azzal nem kockáztatok semmit ha felhúzom azt a szart(bár tegyük hozzá van aki allergiás is rá), deh ha már egyszer nem jó nekem benne akkor mi a gyíkomnak szexeljek ha nem tudom élvezni!?
2009. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 kolosszus22 ***** válasza:
46%
Még annyit, hogy akkor a cigiről szokjanak le, ne a tablettáról, az sem kevésbé veszélyes és még undorító is!
2009. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nagyon félreértette a mondandómat: manapság már levegővétel által is meglehet halni...De cska leirtam egy tényt h. mig ti pasik nyafogtok h. kényelmetlen a gumi(ami lehet igaz lehet nem kinek milyen) addig a barátnőtök,feleségetek lehet az életével játszik.Mindenki ugy szexeljen ahogy akarjon...ennyi
2009. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 kolosszus22 ***** válasza:
16%
Értem én mit akarsz mondani, de te meg eltúlzod ezt az életével játszik dolgot, rengeteg dolog van ami ugyanúgy veszélyes lehet. Arról nem beszélve, hogy a mai fog. gátlók már közel sem olyan durvák mint régebben.
2009. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
79%

na álljunk csak meg egy percre.


Mi jobb?

Hogy a csajt 18 évesen trombózissal beviszik a kórházba, vagy az h felhúztok egy gumit?

Melyiknek is van több mellékhatása az EGÉSZSÉGRE nézve?

Nyilván a bogyónak.

Tehát alig várom h férfi-fogamzásgátlót is dobjanak ki a piacra, h a pasik is kezdjék szedni. Majd megnézem h milyen pofát vágtok hozzá kedveskéim.

2009. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
83%
Az a poén h. már van olyan...csak még tesztelik vagy mi a fene.Lehet eltúlzom de elég sok nőnek ez a véleménye szerintem.. de tényleg mindenkinek szíve joga úgy szeretkezni ahogy neki megfelel
2009. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 kolosszus22 ***** válasza:
51%

20:07-nek, le vagy maradva pár körrel, olvasd végig a kommenteket, főleg az utolsó 10-et, utána okoskodj itt!

22/F

2009. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!