Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak/fiúk, mért nem szerett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk, mért nem szerettek óvszert használni, ha nem akartok gyereket?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősön, akinek a pasijai próbálták beadni, hogy ők nem szeretik az óvszert. Tényleg ennyire idióták vagytok vagy csak tettetitek? Tisztelet a kivételnek!!!!
2009. nov. 4. 16:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mielőtt olyan hülyeséget mondasz, hogy a higiénia hiánya okozza a hüvelygombát, tájékozódhatnál...A sperma megváltoztatja a hüvely ph-ját, emiatt kap a nő könnyebben fertőzéseket, nem a tisztátalatlanság miatt.
2009. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 kolosszus22 ***** válasza:
50%

Előző vagyok még, több lányismerősöm, volt barátnőm és a húgom is szed fogamzásgátlót évek óta, egyiknek sincs semmi baja! Ez amiket itt leírtok nagyrészt indokként igencsak szélsőséges és ritkán előforduló esetek.

Mondhatom a gumit- mi van ha kiszakad és te nem szedsz fogamzásgátlót, akkor is seperc alatt ott a terhesség!?

2009. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
41%

"Hát akkor én biztos szélsőséges vagyok, hogy mindez megtörtént és tönkrement a szexuális életünk..."

Igen, sajnos az vagy. Hála Istennek a fog.gátló elég kevés lányra hat így, nekem még egyik csajommal se volt vele probléma.

2009. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 kolosszus22 ***** válasza:
68%
Ohh, értem, tehát mindenről a sperma tehet! Talán neked nem ártana utána járni, való igaz, hogy a hüvelyflóra megbomlása okán alakul ki, de erről általában legkevésbé a sperma tehet(a természet mégis csak oda szánta)! Számtalan más okból alakul ki általában és nem ritka, hogy pl. szoláriumban adják át egy másnak a nők!
2009. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 kolosszus22 ***** válasza:
50%
Még előző vagyok, a másik, hogy ritkán élvezek a nőbe, fogamzásgátló+megszakítás a tuti!
2009. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
12%

hát én nem is tudom. de az biztos hogy én nem élnék évekig azzal a csajjal aki ennyire beszari.

Az a csaj mellett annyira nem jutnék hogy saját pólóm se lenne. Nemhogy kocsi ház nyaralás stb.....

kb ilyen lehet az a csaj amelyik nekem akarná megmondani mit tehet a kapcsolatunkért.


mernék fogadni ha a tabi betegtájékoztatójára nem volnának mellékhatások írva akkor tuti 1 csaj se volna beteg tőle!!!!!

mellékhatásnak fel lenne tűntetve: vigyázat! szemed ki fog gűvedni!!! akkor tutira minden csaj észre venné magán jajjj megnőtt a szemem ez nem jó :DDD


szal a mellékhatásnak vannak pszihés alapjai is ebbe nem gondoltatok bele?


és igen is önzőség az ha nincs jogom élvezni a bnőmmel a szexet..


végigolvasgattam itt az összes komit és annyira túl dramatizáljátok a tabi szedésének a következményeit stb hüvelygomba.


Hüvelygomba? tudod miaz ???? mosd meg téglával!

Következő:

1.csiszold farok alakúra

2.nyálazd be

3.helyezgesd fel

4.gondolj arra hogy megtisztulsz



ennnyi:)



19/F

2009. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlókban rengeteg hormon van...
2009. nov. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 A kérdező kommentje:

Rengeteg választ kaptam megint csak, de nem gondoltam volna, hogy ennyire megoszlanak a vélemények. Jó, van aki ellen és van aki mellette van.

Nem hinném, hogy önző dolog megegyezni a kapcsolat elején, hogy, nem használok gyógyszert, viszont te légy szíves használj óvszert, annak érdekében, hogy ne legyen belőle terhesség, illetve bármiféle fertőzés.

2009. nov. 5. 10:16
 49/73 anonim ***** válasza:
96%

23.14

Te aztán szörnyen okos, és érett vagy.

2009. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy a 22/F is leírta az elején, aki óvszerrel nem élvezi szexet, az impotens. Ezen nincs mit szépíteni, bocsi!

Arra meg nem gondoltok, hogy a gyógyszer csökkenti a szexuális vágyat? Na, akkor most kinek legyen jobb? Úgy meg a nő nem élvezi.

2009. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!