Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Milyenek a mai fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyenek a mai fogamzásgátló tabletták? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és még sose szedtem, ellene voltam mindig is, úgy gondoltam helyi fogamzásgátlás nekem teljesen megfelel. Most viszont van egy elég komoly kapcsolatom, amibe a párom nagyon nem szeret gumizni, nekem meg nincs kedvem abortuszra előjegyeztetni, szóval gondolkozok a tablettán. Legnagyobb félelmem a sokat szajkózott hízás. Egyébként is olyan alkat vagyok, aki még attól is hízik, ha azt nézi ahogy más eszik. Na meg a mellékhatások? Ha elmegyek a nődokihoz, hogy szeretnék fogamzásgátlót iratni, csak úgy amit ő gondol felír, vagy valamit vizsgál is, hogy mi lenne nekem a jó? köszi a válaszokat.
2014. febr. 14. 11:24
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Azt még mindig nem írtad meg, hogy mit fogsz csinálni, ha felborul a szervezeted, miután abbahagyod.
2014. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Azért írom le ezeket a dolgokat, mert sokan nem veszik komolyan azt, amit a betegtájékoztató ír, és könnyelműen használják a fog.gátlót. Szedd, ha neked jó, felőlem azt csinálsz, amit akarsz, de nehogy azt hidd, hogy ezzel jót teszel a szervezetednek.
2014. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Legutóbb is abbahagytam és nem borult fel a szervezetem . Most se fog. Ennyi
2014. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
Mennyi időre hagytad abba?
2014. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
1 évre
2014. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok, és küldök egy virtuális vállveregetést. De mégis honnan tudod, hogy hogy fogsz reagálni, ha még egyszer abbahagyod? Hm?
2014. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
-.- . Jó, akkor kihullik a hajam és meghalok. Ha neked igy jobb. Puszi
2014. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
2 szélsőséges vélemény :D köszi csajok!! :) én továbbra is tartok tőle, de lehet, hogy meg fogom próbálni.
2014. febr. 14. 13:25
 29/53 anonim ***** válasza:
Én csak azt írtam, hogy nem tudod, hogy fogsz legközelebb reagálni, de azt mondom, hogy tényleg ne legyen semmi bajod, DE NEM TUDHATOD. És az, hogy ahhoz a kisebbséghez tartozol, akiknek semmi bajod nem lett tőle, nem azt jelenti, hogy soha senkinek nem fog megártani. Na szevasz, kisanyám. Ne idegeskedj, te lógsz itt ki a sorból a tünetmentességeddel.
2014. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
Ja, zavar mi ? Érdekes egy ember vagy te.. És még mindig NEM mondtam, hogy attól mert nekem nem lett bajom senkinek sem lesz. Fuu...-.-
2014. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!