Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Milyenek a mai fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyenek a mai fogamzásgátló tabletták? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és még sose szedtem, ellene voltam mindig is, úgy gondoltam helyi fogamzásgátlás nekem teljesen megfelel. Most viszont van egy elég komoly kapcsolatom, amibe a párom nagyon nem szeret gumizni, nekem meg nincs kedvem abortuszra előjegyeztetni, szóval gondolkozok a tablettán. Legnagyobb félelmem a sokat szajkózott hízás. Egyébként is olyan alkat vagyok, aki még attól is hízik, ha azt nézi ahogy más eszik. Na meg a mellékhatások? Ha elmegyek a nődokihoz, hogy szeretnék fogamzásgátlót iratni, csak úgy amit ő gondol felír, vagy valamit vizsgál is, hogy mi lenne nekem a jó? köszi a válaszokat.
2014. febr. 14. 11:24
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Akkor hízol, ha zabálsz/nem mozogsz, ill. nem figyelsz magadra. Nem kell a duma. A vérvizsgálat a stroke esélyét vizsgálja tabi felírása előtt. Ezután azt ír fel a doki, amit akar. Nem is gondolom, hogy nagy különbségek lennének.


Nekem szebb lett az arcom, talán 1-2 kilót híztam, nem lettek mensis görcseim, lecsökkent a libidóm, volt pár candida és talán pár egyéb hüvelyi fertőzésem. Bár nem tudom pontosan, mert kezeltek össze vissza. Abbahagytam 2 év után, 6 hét után jött meg a mensim, utána napra pontosan, és itt tartok most.

2014. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
ÉS nem értem minek estek itt egymás torkának az emberek, az meg kérdező, engem kifejezetten zavar, hogy egy ember leírta a lehetséges betegségeket, erre elkezdesz hülledezni. Igen, számtalan kockázata van a tabinak, mégis nők millióinak semmi baja nincs tőle, emellett viszont sokkal jobb a szex. Igen, biztos van aki meg emiatt hal meg, igen mint minden más gyógyszer mellett, csak ugye ezt szedik nők milliói, ettől még nem kell egyműs torkának esni. A kockázatot mindenkinek mérlegelnie kell, én újra elkezdeném szedni, lehet el is fogom majd. De a pasid meg egy gyökér, ha nem érti meg a dolgot, ez csak is a te döntésed.
2014. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
huh, nehéz kérdés. 23 vagyok, 18-23 éves korom között szedtem Belarát, azért kezdtem el, mert nagyon durván véreztem, és a tabletta megoldotta, a doki azt mondta, ez nagyon alacsony hormontartalmú, lehet akármeddig szedni, nem lesz tőle bajom. nem volt semmilyen számomra negatív mellékhatása. én azonban pár hónapja mégis úgy döntöttem, elég a hormonokból, miután azt hallottam, hogy akár az ösztönösen helyes párválasztást is befolyásolhatja, ugyebár minden a hormonokon múlik... abbahagytam, erre pattanásosabb vagyok, mint valaha, jól lefogytam ami nekem viszont nem tett jót mert elég vékony alkat vagyok, néha pontosan megjön, néha nem, néha igen erősen, néha nem... kicsit azt érzem, ezért kár volt elkezdeni. de ha hosszú és komoly kapcsolatban lennék, lehet, hogy nem hagytam volna abba, hiszen ez a legkényelmesebb és a legmegbízhatóbb módszer. amúgy ha a dokinak mondod, hogy milyen mellékhatásokat nem szeretnél semmiképpen, valószínű tud segíteni megfelelőt választani, van kismillió fajta tabi.
2014. febr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
ja és (43. vagyok), azt kifelejtettem, a szedés alatt nekem is többször voltak nőgyógyászati jellegű problémáim, pl hüvelygomba, bakteriális vaginózis, stb. nem biztos, hogy a tabletta hajlamosított rá, végül is ez egy elég hosszú időtartam volt, stressz, túl sok szénhidrát, kollégium wc higiéniés viszonyok, stb is közrejátszhattak rendesen... de azért ferdén nézek emiat a tablettára, az igaz. de tényleg, kérdezd a dokid. egy JÓ dokit.
2014. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Valamivel több, mint egy éve szedek jangee-t.

Keresd ki a közeledben levő sokik közül a legjobbat (fórumok blabla), ahhoz menj! Csinál labort, megvizsgál és annak függvényében írja fel. Évente felülvizsgálja elvileg, hogy mi változott. Ha nem laboroz meg elsőre, keress másik dokit, barátnőmnek így cseszték szét a hormonrendszerét: nem mértek, és két hónap után kb leállt a hormonrendszere. Addig is túl sok volt neki abból a hormonból, amit a szer adagolt neki, a plusztól teljesen meghülyült.


Nekem annyi mellékhatása volt, hogy az első hónapban sokat szédültem. Nem híztam, nem volt semmi más bajom. Viszont a vörös szörny azóta egyáltalán nem fáj(előtte havonta 2 napot végigüvöltöttem), és percre pontos.

Nem egy embert ismerek, akinek 10-15-20 évvel ezelőtt fogamzásgátlók tették kb tönkre a hormonrendszerét. De az orvostudomány gyorsan fejlődik.

Végeredményben én nagyon elégedett vagyok vele. Megértem, ha más nem, elfogadom - kérem tisztelettel, a másik fél is fogadja el, hogy nem vagyunk egyformák, sem mentalitásban sem biológiailag.

2014. febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már azt a szar libidót kamuztok vagy csak kifogás arra,hogy nem kívánjátok a pasitokat...

Én is szedem már nagyon régóta a Symiciát és úgy kívánom a szexet mint azelőtt sose ,akár 2-3pasival is bírnám....

Úgyhogy ez hülyeség!!!!

2014. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Utolsó: Akkor ha nekem xy gyógyszer nem okozott egy bizonyos mellékhatást, az azt jelenti, hogy másnak sem okozhatja?

Ne legyél már ilyen csőlátású hülye. A libidócsökkenés igen is egy lehetséges mellékhatás, nem véletlen írja a betegtájékoztató is.

Örülj neki, hogy neked nem volt ilyen tapasztalatod.

2014. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
46-os, fogd fel, hogy az te vagy! Mint minden más mellékhatás, ez sem jelentkezik mindenkinél. NEM?? Mi ezt tapasztaltuk, ezt írtuk le!!!
2014. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Kedves 46-os, nekem is csökkent a libidóm.
2014. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsók ,mert már nem kívánjátoka faszitokat ez van sprite ,fogjátok fel,ja és 46os voltam!!
2014. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!