Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Milyenek a mai fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyenek a mai fogamzásgátló tabletták? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és még sose szedtem, ellene voltam mindig is, úgy gondoltam helyi fogamzásgátlás nekem teljesen megfelel. Most viszont van egy elég komoly kapcsolatom, amibe a párom nagyon nem szeret gumizni, nekem meg nincs kedvem abortuszra előjegyeztetni, szóval gondolkozok a tablettán. Legnagyobb félelmem a sokat szajkózott hízás. Egyébként is olyan alkat vagyok, aki még attól is hízik, ha azt nézi ahogy más eszik. Na meg a mellékhatások? Ha elmegyek a nődokihoz, hogy szeretnék fogamzásgátlót iratni, csak úgy amit ő gondol felír, vagy valamit vizsgál is, hogy mi lenne nekem a jó? köszi a válaszokat.
2014. febr. 14. 11:24
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Barátnőm elkezdett tabit szedni, nullára csökkent a libidója. Azt mondta, már attól is kirázta a hideg, ha a pasija közelített hozzá.

Abbahagyta a tabit, visszatértek a gumira (UGYANAZZAL A PASIVAL!) annak ellenére, hogy mindkettőjük szerint a gumi nélküli szex jobb, mégis helyreállt a libidója. Most már teljesen jól működik ismét a dolog.


Na erre mit lépsz?

2014. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

gumit ajánlok egyértelműen. szedtem én is simiciát 3 hétig abba is hagytam. tüdő embólia gyanús voltam, elő jöttek a pattanások mellemben a mirigyek meg nagyobbodtak gyulladtakká váltak. a libidóm is borzasztó mód lecsökkent, talán még hiztam is. pedig csak 3 hét volt. elég is volt. vagy gumi vagy semmi. éheztesd ki, hogy ne érdekelje kell gumit huznia csak csináljátokmár. ja egy humán de roppant biztonságos megoldás elég érett vagy testileg már hozzá befektettem egy ilyenbe és azóta csak ezt használom. lassan 2 éve. [link]


ja és az alacsony hormontartalmú fogamzás gátlótól is röptiben teherbe lehet esni. ha a szervezeted átlag tartományba esik, erővitelileg. de ha nem akkor max fél év.

2014. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Utolsó, gratulálok, ennyi hülyeséget rég hordott össze valaki egy kommentben. Taps.
2014. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!