Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » TriRegol/Dienille? Gyógyszervá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TriRegol/Dienille? Gyógyszerváltás?

Figyelt kérdés

Jó egy éve TriRegolt szedek. Ma voltam nődokinál, és mondta, hogy jó lenne ezt a másikat szedni, mert az általam szedett már nagyon régi fajta, és tele van hormonnal.

Viszont én az egy év alatt egyetlen egy mellékhatását sem tapasztaltam, nem is volt rá panaszom soha, és most tartok kicsit a gyógyszerváltástól. Van rá okom? Valaki ismeri ezt a másik cuccot?


2014. jún. 27. 02:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerem hát. Dőlt belőlem a vér tőle 2 hétig folyamatosan, hányingerem volt, és olyan idegbeteg és depressziós lettem mellette, hogy ha nem hagyom abba, akkor már a zárt osztályon lennék.

Emellé a késszúrás szerű alhasi fájdalom és a folyamatos húgycső/hólyaghurut, libidóeltűnés, hüvelyszárazság említésre alig méltó. :D


De én extrán nem tűröm egyébként a hormonokat, mert egy fogamzásgátló sem vált be, szóval ezt vedd hozzá. Lehet, hogy nem én vagyok a mérvadó. :)

2014. jún. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!