Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciklus 14. napján mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciklus 14. napján mennyi esély van a terhességre, ha az aktus nem tartott sokáig, kb 10 perces volt és a srác nem ment el, és nem is volt hozzá közel?

Figyelt kérdés
Aki csak okoskodni akar, hogy védekezés így-úgy az ne is írjon! Tudom,hogy fontos lett volna...
2010. jan. 24. 17:33
 11/91 A kérdező kommentje:

Értem! Szóval akkor kb. 30-60% rá az esély szerintetek...:(

De legalább nem 100...

2010. jan. 24. 17:53
 12/91 anonim ***** válasza:
100%

A kiszállásos módszer Pearl-indexe alapján 35%-a van a teherbeesésnek. A te esetedben ez több is, mert épp a peteérésed napján volt az akció.

Ha nem futottál ki az időből, akkor vegyél sürgősség utánit. Ha kifutottál, akkor reménykedj! Remélem, nem lesz semmi és ez egy jó lecke volt.

2010. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
100%
Én is ajánlanám a 72 órás tablettát. Ez vény nélkül nem kapható, tehát beszélj az orvosoddal.
2010. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
77%

"Én is ajánlanám a 72 órás tablettát. Ez vény nélkül nem kapható"


Ez így nem igaz. Elvileg csak vényre adhatnak. Gyakorlatilag én még nem hallottam olyant, hogy a patikus nem adott volna. Ha mégis, vannak sürgősségi nőgyógyászati rendelések, ahol néhány rutinvizsgálat után megkapod a tablettát.


Más: Az előváladék nem tartalmaz annyi spermát, amennyi a megtermékenyítéshez kell. (Aki azzal a hülyeséggel jön, hogy ahhoz egy is elég, az keressen rá. Többször megírtam ide forrásokkal is alátámasztva a véleményemet. Még egyszer nem fogom.)


A kiszállásos módszer nem az előváladék mennyisége miatt szokott teherbeeséssel végződni, hanem azért, mert csak nagyon kevés férfi tudja kontrollálni az ejakulációt. A legtöbb olyankor ugyanis elveszti a fejét...


Ha biztos vagy benne, hogy nem ment el benned, akkor megnyugodhatsz. Minden esetre ha nem futottál ki a 72 órából, akkor vegyél be egy tablettát.

Kevesebbet árt, mint a nemkívánt terhesség.

2010. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
91%
Azért ez a 30-60 is túlzás. Annak 60, akik végigcsinálják mert szeretnének kisbabát. Na most ti maximum 10 perc alatt hát nem akarok itt nagy számokat mondani, de elvben például ez lehetetlen, gyakorlatban vannak csodák. A 30 is túlzás. A megszakítás pearl indexe pedig azért rossz, mert nem tudják időben megszakítani az aktust. Nagyon nagy önkontroll szükséges hozzá, de nagyon kevés emberben van meg. Csakhát ezt ugye ki vallja be? Senki... Szóval nyugodj meg és ha 72 órán belül vagy mondd el az orvosodnak pontosan mi történt, meddig tartott az aktus és hogy ténylegesen történt megszakítás. Mindenképp nyugodj meg azonban, semmi értelme aggódnod, mindenre van megoldás :)
2010. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
A 18:01-es a szívemből szólt. Végre valaki, aki tudja mi az az előváladék, el sem hiszem :)
2010. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:

Pontosan, mi is vettünk vény nélkül már.

De azért írtam, hogy nem kapható, mert nagyon nem mindegy milyet vesz be az ember -és elvileg nem is szabadna kiadni...

2010. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
ők is biztos olyan jól tudták, h mi azaz előváladék, mint ti: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2010. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
100%

"Más: Az előváladék nem tartalmaz annyi spermát, amennyi a megtermékenyítéshez kell. (Aki azzal a hülyeséggel jön, hogy ahhoz egy is elég, az keressen rá. Többször megírtam ide forrásokkal is alátámasztva a véleményemet. Még egyszer nem fogom.) "


Nem elég egy, de az előváladék nem egyetlen spermát tartalmaz, hidd el hogy eleget tartalmaz ahhoz, hogy teherbe ess.

Legalábbis mi az egyetemen így tanultuk.

2010. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
Egyébként megjelölhetnéd azokat a komoly forrásokat, ahonnan az infót szerezted. A Wikipédia, meg a tini magazinok szerintem nem egyeznek meg a szakkönyvekkel.
2010. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!