Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciklus 14. napján mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciklus 14. napján mennyi esély van a terhességre, ha az aktus nem tartott sokáig, kb 10 perces volt és a srác nem ment el, és nem is volt hozzá közel?

Figyelt kérdés
Aki csak okoskodni akar, hogy védekezés így-úgy az ne is írjon! Tudom,hogy fontos lett volna...
2010. jan. 24. 17:33
 21/91 anonim ***** válasza:
100%

18:03:


Félreolvastalak. Úgy olvastam, hogy azt írod, hogy vény nélkül kapható. Most látom, hogy ennek éppen az ellenkezőjét mondod. Ez már a végkimerültség. :D


Egyébként ezen mindenki túljut. Mi mindig védekeztünk, de órákat töltöttem azzal, hogy mindennek részletesen utána menjek, mert "mi van, ha az óvszerre került pár csepp?" :D


Azóta tudom, hogy az előváladéktól és egy szem spermától nincs baba. Csak sok fiatal nem tudja, hogy mi az előváladék és az ejakulátum közti különbség. Úgyhogy ilyen kérdésekre én inkább tablettát ajánlok, nehogy az én lelkemen száradjon egy abortusz...


(Az meg a másik, hogy előváladékban is lehet elég sperma, ha már volt egy ejakuláció aznap. Bár ennek nagyon kicsi az esélye. Meg a hüvely savas kémhatása is megöli a spermát, ha nem kerül bele elég mélyen és elég sok vivőanyaggal. Bár a szexuális izgalom hatására keletkező hüvelyváladék semlegesítheti a savat... A kérdező meg legközelebb védekezzen! Még úgyis becsúszhat a baj, nemhogy az nélkül.)

2010. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:

Mit értek komoly források alatt?

Nőgyógyászokat, természetesen. Ilyen kérdésben más nem lehet még csak forrás se, nemhogy komoly. De tudjátok mit? Megkeresem a linkeket.

2010. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
akik annyira pártolják az előváladéktól nemleszel terhes szlogent, azoknak nagy számuk megszakítással védekezik, mert nem nekik egyik foggátló módszer se jó, ezért pártolják az előváladékos dumát, mert maguk ellen nem beszélhetnek. nemkell velük vitatkozni, higyják csak amit hiszenk, és majd úgyjárnak egyszer mint a kiscsaj, amit belinkeltem feljebb.
2010. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:

18:14

Tégy úgy. Hozzátenném, hogy amit ingyenesen találsz a neten, az egy 15 ezer forintos könyvben kicsit másképp van leírva...

2010. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
100%

Az előnedvekben is van spermium, és a legpregnánsabb pont a 2. hét vége felé lehetsz.

Az idő nem számít. Ha csak beteszi kiveszi de bejutott egy sperma már meg lehet a baj.

Egy ismerősömnek csak betette a srác de csajszi ki is parancsolta magából, hogy inkább gumival.

Az előnedvvel bejutott spermák közül az egyik már 5 éves...

Szerinted terhes vagy?

Azonnal eseményutáni ha 3 napon beül vagy még!!!

Ha nem akkor várj és ha menzesz kimarad irány a nődöki!

2010. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
100%

18.19. igen hallod, akkor a nőgyógyászok 3/4-e pedig nem érti a dolgát, aki azt vallja ha igenis az előváladéktól is teherbe lehet esni. a 15 éves kiscsajt meg a szentlélek termékenyítette meg mi?

te ennyire hülye vagy?

2010. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:

18:26

Te miről is beszélsz? Szerintem te vagy a hülye, mert én pont arról ugatok itt, hogy teherbe lehet esni így is.

Ha még olvasni sem tudsz, akkor ne verd itt a nyálad! Esetleg ha fogyatékos vagy, akkor pedig keress olyan bejegyzéseket, ahol azzal a témával foglalkoznak.

2010. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
már nemazért, de akkor mért szólsz be nekem, mikor énis azért kampányolok, h az előváladéktól is teherbe lehet esni? 18-14-es voltam, azt temeg jól beszóltál....:S
2010. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 A kérdező kommentje:
Akkor valaki foglalja már nekem össze, hogy mennyi az esély a terhességre!
2010. jan. 24. 18:35
 30/91 anonim ***** válasza:
Mert a fölötted lévő 18:14-esnek szólt, zsenikém!
2010. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!