Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciklus 14. napján mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciklus 14. napján mennyi esély van a terhességre, ha az aktus nem tartott sokáig, kb 10 perces volt és a srác nem ment el, és nem is volt hozzá közel?

Figyelt kérdés
Aki csak okoskodni akar, hogy védekezés így-úgy az ne is írjon! Tudom,hogy fontos lett volna...
2010. jan. 24. 17:33
 41/91 anonim ***** válasza:
Ehh tényleg, szegény egy szóval sem írta, hogy lány :D
2010. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
Nincs mit válaszolni, kb 30-40% az esély. Ennyi.
2010. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 A kérdező kommentje:
30-40...Köszönöm szépen a segítséget!
2010. jan. 24. 18:47
 44/91 anonim ***** válasza:
100%
Összevesznek, mint mindig. Általában valami kevés kis ismerete nagyon kevés embernek van és az internetre hagyatkozik (olvas valamit a spontán peteérésről közben meg azt sem tudja mi az), amit én bemásoltam válasz, na aki azt írta, az értett hozzá. Nagyon kevés ilyen van. Én azt mondom továbbra is, hogy nem lesz gond, de nem árt, ha beszél a nőgyógyászával, és ő majd tud olyan információt adni, amit feltétlen nélkül elfogadhattok :)
2010. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy egy amerikai statisztika szerint a nők 1/3-a, ilyen módon esik teherbe.
2010. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
Minden 6. ember kínai.
2010. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az a kiscsaj az előváladéktól lett terhes. Lehet, hogy a pasija elment benne, csak észre sem vette.


Egyébként meg az is lehet, hogy az előváladéktól lett terhes, mert a pasija azon kivételek közé tartozik, akiknek van az előváladékában sperma.


Egy szó, mint száz: Az előváladéktól nehéz (lehet, hogy lehetetlen?) teherbe esni, de minek kockáztasson az ember?


A kérdezőnek:

A Pearl-index alapján 30% körül van, hogy teherbe ess. Kicsúsztál már a 48 órából?


A "Forrásos" ;)

2010. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:

Ki nem sz@rja le a kínaikat:D?

Ott nem védekezik senki, sehogy...

2010. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 A kérdező kommentje:
Mint már említettem:Nehezen eshetek teherbe, mivel fiú vagyok...
2010. jan. 24. 18:50
 50/91 anonim ***** válasza:

A forrásosnak még annyit: te nem tudsz különbséget tenni szex és előjáték között. Inkább ne linkelj több forrást.

A vital.hu egyébként sem nevezhető annak, már bocs.

2010. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!