Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciklus 14. napján mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciklus 14. napján mennyi esély van a terhességre, ha az aktus nem tartott sokáig, kb 10 perces volt és a srác nem ment el, és nem is volt hozzá közel?

Figyelt kérdés
Aki csak okoskodni akar, hogy védekezés így-úgy az ne is írjon! Tudom,hogy fontos lett volna...
2010. jan. 24. 17:33
 61/91 A kérdező kommentje:
Ezért se jöhet szóba a 72 órás...
2010. jan. 24. 18:57
 62/91 anonim ***** válasza:

"Megint csak a statisztikák, akkor elmondom. A pearl indexbe azok is beletartoznak, akik nem tudják időben megszakítani az együttlétet."


És ezt hol olvastad, hogy azok is beletartoznak?

2010. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:

Esik a fenét neked mindenki.

Attól, hogy 15 éves még beveheti a tablettát, az nagyobb gáz lenne, ha teherbe esne.

2010. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
És nincsen állandó nőgyógyásza? Vagy édesanyja nem tud a szexuális életéről? Van a környéketeken esetleg tiniambulancia? Ha végképp nincs lehetőségetek, akkor létezik neten információkérés, orvostudakozo.hu, azért ez is ad egy kis támpontot.
2010. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
Te komolyan úgy gondolod, hogy nem tartoznak bele???????? Szerinted az nem minősül megszakításos közösülés eredményének, ha egy kicsit később vette ki???? Ne vicceljünk már....
2010. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:

Igen, viszont lehet,hogy én vagyok a hülye de elég az, hogy lehet hogy terhes,nem szeretném felborítani ezzel a hormonháztartását!(ráadásul lehet,hogy feleslegesen)

Ti mit tennétek?

2010. jan. 24. 19:00
 67/91 anonim ***** válasza:
100%
Saját véleményeket ne fogadj el. Hidd el, nem jó dolog. Mindenképp orvos véleményére adj, akik ide írnak nem mind szakemberek, sőt 99%-uknak halvány fogalma sincs semmiről, tetszik nekik egy szó, beírják, megnézik a wikipédián oszt annyi. Hát annyit is ér az információ...szóval mindenképp netes orvostudakozó, ha más lehetőségetek nincs.
2010. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 A kérdező kommentje:
Az édesanyja tudja, hogy néha-néha van ez-az, és most írtam nemrég a www.webbeteg.hu-ra ... Nem tudom,mennyit adhatok a szavukra, de azért leírtam mi volt...majd válaszolnak.
2010. jan. 24. 19:02
 69/91 anonim ***** válasza:

Aki a vital.hu-t vagy a forrásaimat szidja:

Még egyszer, lassan írom:

Nem a vital.hu a lényeg és nem az, hogy ott milyen témában került fel az anyag, hanem az, amit egy DOKTORI CÍMMEL RENDELKEZŐ SZEXOLÓGUS ÍRT AZ ELŐVÁLADÉKRÓL. Innentől ne engem szidjatok, mert ha a doktori cím nem hiteles forrás, akkor mi az a hiteles? (Igen, oda lehetne írni akkor is, ha nem doktor, de akkor valószínűleg már kiperelték volna belőlük a szart is.)


Egyébként bárhol olvastam a neten tanácsadást, nem találtam más véleményt. A legdurvább vélemény is az volt, hogy lehetséges a teherbe esés.


Tulajdonképpen linkelek egy forrást, és ti azt azzal letörlitek, hogy hülyeség, és hogy nem is arról szól.

Ami egy 15000Ft-os könyvben ott van, az valószínűleg a neten is fent van valahol. Tessék azt belinkelni ahelyett, hogy engem szidtok ismeretlenül is, mint a bokrot. Egy hitelesebb forrás előtt meghajlok.


Egyébként meg nem értem ezt az indulatot, amivel reagáltok rám. Minden kommentem után odaírtam, hogy VÉDEKEZNI KELL ÉS A KISZÁLLÁSOS MÓDSZER NEM AZ, mert csökkenteni kell a rizikót, amennyire csak lehet. (Nincs az a jó numera, ami megéri a terhességet.)

Ha a kiszállásos módszerre bíztatnék bárkit, megérteném a heves vérmérsékletet, mert az tényleg karót érdemel, aki kitalálta, de így nem értem.


Tehát: Lehet szidni a forrásaimat, de akkor kéretik linkelni egy jobbat. Tényleg nyitott vagyok az új véleményekre, nem vagyok faszparaszt, de egy névtelen fórumon nem fogom elhinni, hogy ez van egy 15000Ft-os könyvben akkor sem, ha igazad van. Linkelj valami hiteleset. (Biztosan van, és az ln szegénységem, hogy nem találtam.)

Ha mást nem, legalább a könyv címét.

2010. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 A kérdező kommentje:

Nőgyógyásza?

Hát biztos van, de azért kettőnknek sem az a beszédtémája, hogy mi van a nőgyógyásszal meg ilyenek...

Ha jól tudom, van.

2010. jan. 24. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!