Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciklus 14. napján mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciklus 14. napján mennyi esély van a terhességre, ha az aktus nem tartott sokáig, kb 10 perces volt és a srác nem ment el, és nem is volt hozzá közel?

Figyelt kérdés
Aki csak okoskodni akar, hogy védekezés így-úgy az ne is írjon! Tudom,hogy fontos lett volna...
2010. jan. 24. 17:33
 71/91 anonim ***** válasza:

Tehát nem szeretnéd felborítani a hormonháztartását.

Ez szép és jó. De tudod, mi az, ami igazán felborítja a hormonháztartást? A terhesség.

A 72 órás tabletta után a hormonháztartás 2-3 hónapon belül visszaállt a mi esetünkben. Szerintem ez elfogadható ár.

2010. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 A kérdező kommentje:
Olvastam, mit írt a doki a vital.hu-n, de nem értem, hogy meri kijelenteni,hogy az előváladéktól nem lehet terhes valaki ,amikor (ha jól tudom) ezen a dolgon a mai napig vitatkoznak...
2010. jan. 24. 19:06
 73/91 anonim ***** válasza:
100%

"Hát biztos van, de azért kettőnknek sem az a beszédtémája, hogy mi van a nőgyógyásszal meg ilyenek... "


Miután eldöntöttük, hogy lefekszünk egymással, nekem ez volt az első (ez egy enyhe túlzás, de még az első aktus előtt) kérdésem.


Neki nem volt, de meggyőztem róla, hogy válasszon egyet...

Aki elég érett a szexhez, az ahhoz is érett, hogy a nőgyógyászról beszéljen...

2010. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy belemenne a 72 órásba...

Ami azt illeti, csak én aggódok amiatt, hogy terhes lenne...

Vagyis, ő nem hiszi hogy terhes lett,mert hát közel se voltam ahhoz ,hogy elmenjek stb.

Mindenesetre nem akarom ,hogy aggódjon.

2010. jan. 24. 19:08
 75/91 anonim ***** válasza:

"Olvastam, mit írt a doki a vital.hu-n, de nem értem, hogy meri kijelenteni,hogy az előváladéktól nem lehet terhes valaki ,amikor (ha jól tudom) ezen a dolgon a mai napig vitatkoznak..."


Én linkeltem a forrást. Annyiban igazat adok annak, aki arra hívta fel a figyelmet, hogy ott csak pettingről volt szó, hogy úgy, ha az előváladék sem jut be a hüvelybe, nincs esély a terhességre, gondolom, ezért mert olyan durván fogalmazni.

A kiszállásos módszer esetén azért van.


Ha nem mentél el benne, sanszos, hogy nincs gond. De még ebben sem lehetsz biztos. Ha annyira elkap a hév, lehet, hogy észre sem veszed, hogy már nem csak az előváladék folyt ki, és utána a hirtelen felismerés miatt kellett még 10 percig "verned".

Tényleg nem megijeszteni akarlak, de ez nem játék. Vedd rá a 72 órásra és legközelebb készíts oda egy óvszert.

2010. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ígyis úgyis ő dönt. Neked innentől kár aggódnod. Mondd el neki a véleményed, innentől az ő döntése.
2010. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 A kérdező kommentje:

"Ha nem mentél el benne, sanszos, hogy nincs gond. De még ebben sem lehetsz biztos. Ha annyira elkap a hév, lehet, hogy észre sem veszed, hogy már nem csak az előváladék folyt ki, és utána a hirtelen felismerés miatt kellett még 10 percig "verned". "


Kedves válaszoló!

Ezt lehetne kicsit érthetőbben?

Köszi

2010. jan. 24. 19:13
 78/91 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtem bővebben, csak kellemetlen még így névtelenül is.

Tehát: Volt már velem olyan, hogy még nem mentem el, de egy kis (vagy sok) sperma már kijött. Ez már elég a teherbe eséshez.


Gondolom ez úgy történhetett, hogy belementél, egy ideig csinálhattátok, aztán rájöttél, hogy 16 évesen még gáz az apaság, ezért ki is jöttél. Ekkor a stressz és a hirtelen felismerés miatt valószínűleg elment a kedved, ami miatt kellett az a 10 perc.


De ha peched van, akkor már kijött egy kis sperma belőled. Ennek tényleg kicsi az esélye, de (sokak szerint legalábbis. Szerintem nem, de én nem vagyok szaktekintély) akár az előváladéktól is lehet a barátnőd terhes.


A Pearl-index egyébként nem azt adja meg, hogy mennyi az esélye egy együttlétből származó gyereknek, hanem azt, hogy ha egy évig rendszeresen szeretkeznél így, akkor 30% esélye lehetne a teherbe esésnek.


Az a gond, hogy a Pearl-index elég tág intervallumokban mozog. (Még forráson belül is változik) Ráadásul sok, egymásnak ellentmondó statisztikát olvastam.


Az a biztos, hogy ha felhúzod az óvszert, minden más esetben pedig beveszi a barátnőd a 72 órásat.


Mi történik, ha beveszi:

70%-os eséllyel potyára szedte be, néhány hónapig összeszavarodik a menstruációja és jelentkezhet rosszullét és rossz közérzet.


Ha nem veszi be:

30%, hogy terhes lesz. Kell ezt ragozni?


Minden esetre szívből kívánom, hogy ne legyen semmi baj! Ha majd kiderül valami, írd meg!

2010. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:

akkor hagyd rá, ésha terhes lesz akkor hagyd ott :D

ennyi. te megtettél minden tőled telhetőt, nemte tehetsz róla h ilyen kicsit nyomott a csajod.

neked nemkell gyerek, ezt közöld vele, ha terhes lesz, te nemfogod vállalni ennyi.

2010. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nem úgy volt,hogy hopp abba kéne hagyni, és aztán elkezdtem verni hogy na mi van...

Abbahagytuk, tök nyugodt voltam meg minden és éreztem hogy még sok idő kéne ahhoz hogy elmenjek!

Nem azért hagytuk abba, mert az elélvezés küszöbén voltam.

Remélem ez számít...

2010. jan. 24. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!