Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki fogamzásgátlót szed, akkor nem is menstruál és nincs peteérése? Vagy van peteérése de nem termékenyülhet meg? Ha valamit rosszul gondolok világosítsatok fel kérlek!

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ez szomorú..sajnálom...nagyon féltem a fogamzásgátlótol mindenki csak a rosszat mondta hogy majd nem lehet gyerekem...nagyon sok orvost megkérdeztem...mert ettöl a cisztásodástól is féltem aztmondták agyógyszer rendbeszedi a hormonokat,....beáll a peteérésem.pontosan megjön.ezelött sosem volt ilyen..:(genetikából adódóan valószínű nemlesz gondom a babával,mert anyának is ugyanez volt...sőt ő még magasabb hormontartalmúakat is szedett ugyanerre a cisztára.és vagyok én ,meg a testvérem.
2010. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

figyi, 2-en mondják h küzdeniük kellett, de végül sikerült, 10 meg aztmondja h minden oké volt.

sztem nyugi, sokkal nagyobb százalékban nem okoz gondot, mint amennyiben okoz.

2010. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
20:39-es vagyok.Kívánom,hogy úgy legyen ( mármint gyerek),őszintén!
2010. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!