Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló tablettát ajánljátok amelynek nincsenek komoly mellékhatásai sőt ami kifejezetten jót tesz a bőrnek és még a mellet is növeli?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 10:41
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
válaszd a Dienille-t. Nemrég dobták a piacra. Mielőtt nem szedtem nagyon zsíros volt az arcbőröm, és 3 naponta moshattam hajat, a gyors zsírosodása miatt. Most vagyok az 1. levél utáni szünetben. A hajamat már csak 5 naponta kell mosnom kb., és az arcom nagyon szép, egy pattanásom sincs szinte. A mellnövekedés ott van a mellékhatásai között:).
2010. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A diane 35 és a cypromix ugyanaz,csak más a gyártó.
2010. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
én lindynette 20at szedek az első 3 hónapban megnőtt a cicim mint 1 tejescsárda aztán visszament. 1hónap pecsételés aztán semmi extra semmit nem csinált nm híztam,nem szőrösödtem.bááár idb szakáll mindig kinő az állam közebén 1 fekete szőr azóta XD de kiszedem csipesszel és annyi.nekem se jobb se rosszabb nem lett tőle semmi. kivéve az ajóó első 3hónap szép nagy cicivel :D dehát az is csak ideiglenes volt..:( már 3éve szedem,néha pezsgővel...:D de azért mindig figyelek h ne igyak sokat a lényeg h ne hányd ki 1iket sem és mind jó!!:)
2010. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Igazad van, tényleg ugyanaz és ugyanannyi az etinilösztradiol és ciproteron-acetát van a Cypromixben és a Diane 35-ben. Én azt hittem a Cypromixben kevesebb. Bocsiiii :)
2010. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Neked olyan kéne ami az IQt növeli, lol :D Nincs olyan ami a mellet növeli.
2010. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
de van.
2010. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is van!!!Az IQ-t meg inkább hagyjuk mert az egyes személyekre férne rá inkább!!!
2010. máj. 20. 15:15
 18/22 anonim ***** válasza:

Azt értsd meg, hogy hiába írja valaki, hogy neki ez és ez a foggátló bevált, neked lehet, hogy nem fog. mellesleg foggátlót nem azért szedünk elsősorban, hogy szép legyen a bőrünk, hanem hogy ne legyünk terhesek.

én egyébként Milligestet szedtem régebben, semmi hűha de megnőtt a mellem vagy szép lett a bőröm. sőt, nekem kis viszkető kiütésszerűségek lettek a homlokomon meg a mellkasomon, hol kijöttek, hol elmúltak.

a következő menzeszemkor kezdem a Lynditettet, majd megírom, mit tapasztalok.

2010. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Tudom én is hogy ez szervezetfüggő dolog!!!De engem csak a tapasztalatok érdekeltek!!
2010. máj. 20. 17:32
 20/22 anonim válasza:
14.05 -ösnek ma már többször is írtam, Cypromix-szel kapcsolatban.. És írtam, h előtte is szedtem másfajta gyógyszert, de ugyanolyan kicsi maradt a mellem, de amióta a Cypromixet szedem látványosan megnőtt. Attól még, h Te nem tapasztál vagy nem hallottál ilyenről, attól még nem kéne így válaszolni. A kérdező tanácsot, véleményeket kért. Ettől miért lenne szüksége IQ növelőre. Mert informálódik. Te nem lennél kíváncsi, h pl. kinél milyen mellékhatások jelentek meg, vagy kinek mi vált be. Ha meg Téged nem érdekel, minek írtál egyáltalán?
2010. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!