Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szexeltetek már cigány pasival?

Figyelt kérdés
Milyen volt, hány évesek voltatok?

2019. aug. 16. 19:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/118 anonim ***** válasza:
58%
azért vannak nagyon szép cigány fiúk .... láttam már teljesne fehér bőrűt is. ha nem látom utána a szüleit, akkor eszembe se jutott volna h cigány.
2019. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/118 anonim ***** válasza:
92%
Én nézni szoktam őket, hogy hogyan rohangálnak, lesben állnak a lepattanó érmékre, kéregetnek, ordítoznak egymással, mutogatják magukat félmeztelenül a vasútállomásokon, ahol mélyről jövő, bölcs szavaikkal bizsergetik fülem. Egy kiáltás a végtelenbe, "Kutyag*ci! Torkod el lesz metszve!", visszhangzik, mely úgy pattog a váróteremben, mint egy elhajított gumilabda az üres szobában.
2019. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/118 jdfGabrella ***** válasza:
95%
Nem
2019. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/118 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon nehezen fárad el, tobb oraig birja, nagy fekete (kb.neger)f..-juk van, es minden pózban akarják csinalni, erősen, gyorsan csináljak es egy nap akar 10szer is csinálnák olyan szexmániások.. 4 eve cigány baratom van 21 vagyok es ha mondom hogy epp nincs kedvem akk is rám erőlteti, egy cigannyal ne gyere ossze egy szexre (meg akkor se ha megtetszik amit írtam) mert ha megtetszel neki radszall es az egesz világnak elmondja hogy lefekudtetetek, először ismerd ki de ez csak egy tanács es még annyi hogy nem nagyon elojatekoznak, szex után mikor ők elelveztek, és te nem, az nem érdekli őket, otthagynak lehet nem is értik az egész női orgazmus lényegét ezért nem foglalkoznak vele, lehet ez az oka, nekem még soha nem volt a baratomtol orgazmusom pedig nagyon sűrűn csináljuk,viszont magamnak tudok orgazmust okozni ,es ha nem csinálod vele kb 1 hónapig képes lenne elhagyni hiába veri ki,olyan szexhianya lenne, de miután csinálta visszamenne hozzád mert olyan dumajuk van hogy elhiszed amit mondanak
2019. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/118 anonim ***** válasza:
17%
Nem, de kiprobalnam egyszer
2019. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/118 anonim ***** válasza:
33%

15

igen ez igaz, a legfehérebb bőrűnek is a farka sokkal sötétebb, de azért nem is négerfarok ... fene tudja, sztem tud az esztétikus lenni, nyilván a fehérebb bőrűnek a farka is enyhébben sötét csak.

2019. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/118 anonim ***** válasza:
13%
Még nem, de tervezem. Van itt olyan, aki ismerős a monori roma telepen?
2019. aug. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/118 anonim ***** válasza:
71%
Homarok irogatnak :D
2019. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/118 anonim ***** válasza:
24%
Nem, fantasztikus, mikor mennyi.
2019. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/118 anonim ***** válasza:
73%

A 14-est miért pontozzák le? Nem tetszik az igazság? :D

Érdekes, nekem is cigány az exem és ugyan ez a tapasztalatom. Van pozitív oldaluk is meg nem is lehet/kéne általánosítani, de mégis a legtöbb cigány fiú az ilyen.

Az is igaz, hogy nem nagyon előjátékoznak, mindent úgy csinálnak ahogy nekik jó. Arról nem beszélve, hogyha egyszer összejössz vele, képtelenség lesz megszabadulni tőle, képes megfogni, hazavinni és bezárni a házba.

2019. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!