Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen hogyan lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen hogyan lehetne beletörődnöm abba, hogy mivel kicsi a péniszem mérete ezért nekem sohasem lehet semmilyen kapcsolatom a lányokkal?

Figyelt kérdés
Annyira bánt engem, hogy sokszor a sírás határára kerülök miatta. Nagyon elszomorít, hogy a sok rossz átélt nehézség, nagyon sok megszégyenülés ami idáig ért életem során és ezen felül a péniszem mérete is elkeserít. Nagyon nehéz megbírkózni azzal a tudattal, hogy nekem nő az életembe sohasem lehet majd mert kevés lennék hozzá. Mára már arra a szintre jutottam el, hogy szinte fel sem áll és a szexuális vágyam teljes mértékben eltűnt és nem tudok a lányokra felizgulni mert tudat alatt ott van a fejemben, hogy bizony kevés lennék amikor rá nézek a péniszemre

2019. aug. 20. 14:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
Bulizni nem voltam egyszer sem, ismerkedés nekem pedig nem megy.
2019. aug. 20. 14:59
 22/67 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem mész bulizni, vagy nem ismerkedsz más módokon sem, hogy képzelheted, hogy a kis farkad miatt nem lehet kapcsolatod lányokkal?


Amúgy meg tuti, hogy nem is kicsi. A sok itteni válasz miatt még a 14-re is azt hiszik, kicsi, pedig az már erős átlag...

2019. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:
Inkább úgy mondanám, hogy nem járok el sehova sem. Nem csak a farkam miatt nem lesz soha senkim sem. Hanem a kinézetem miatt sem.
2019. aug. 20. 15:08
 24/67 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztos nem úgy, hogy kérdést írsz a gyakorira.
2019. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
Akkor?
2019. aug. 20. 15:32
 26/67 anonim ***** válasza:
100%
A beletörődés az nem egy külső dolog függvénye, fogod magad, aztán beletörődsz, de csöndben. Mert senki nem kíváncsi a siránkozó emberekre.
2019. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:
Mondani könnyű. De látni minden nap a lányokat és belegondolni, hogy nekem sohasem lehet azért teljesen elkeserítő.
2019. aug. 20. 15:42
 28/67 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem lehet? Ki akadályoz?

Csakis te saját magadat.

2019. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
A kinézetem és a farkam mérete és annak a kinézete akadályoz.
2019. aug. 20. 15:48
 30/67 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem érdekel, hogy könnyű-e neked, vagy nem. Te kérdezted, én válaszoltam. Téma lezárva.
2019. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!