Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen hogyan lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen hogyan lehetne beletörődnöm abba, hogy mivel kicsi a péniszem mérete ezért nekem sohasem lehet semmilyen kapcsolatom a lányokkal?

Figyelt kérdés
Annyira bánt engem, hogy sokszor a sírás határára kerülök miatta. Nagyon elszomorít, hogy a sok rossz átélt nehézség, nagyon sok megszégyenülés ami idáig ért életem során és ezen felül a péniszem mérete is elkeserít. Nagyon nehéz megbírkózni azzal a tudattal, hogy nekem nő az életembe sohasem lehet majd mert kevés lennék hozzá. Mára már arra a szintre jutottam el, hogy szinte fel sem áll és a szexuális vágyam teljes mértékben eltűnt és nem tudok a lányokra felizgulni mert tudat alatt ott van a fejemben, hogy bizony kevés lennék amikor rá nézek a péniszemre

2019. aug. 20. 14:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
Ilyet sem hallottam még. Kicsi a pénisze de kíváncsiak rá a lányok. Ezzel meglepetél. Önbizalom kérdése minden de én nem tudom, hogy milyen az amikor valakinek egészséges önbizalma van.
2019. aug. 20. 16:29
 42/67 anonim ***** válasza:
26%
Ne aggódj kérdező, én is ugyan ebbe a szituációban vagyok , csak én már 24eves vagyok...Lányokkal beszélni beszélgettem már,de egyik se akart velem komolyabb kapcsolatba kerülni velem. Megjegyzem,a peniszem se egy dorong méretű...Szóval ne aggódj, van még két éves utolérni
2019. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
70%
Vagy 3 xDD
2019. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:
Elég baj az, hogy itt tartunk.
2019. aug. 20. 16:43
 45/67 anonim ***** válasza:
100%
Szegény Füles ugrik be rólatok a Micimackóból.
2019. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
95%
Jesszis, de életképtelen vagy.
2019. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
24%
#40 full kamu. Nekem is kicsi van , persze el is mondom rögtön az elején de érdekes egy csaj se mondta higy jaj de érdekes , lefeküdnék veled. Hanem azt mondták: ja hogy kicsi akkor szia
2019. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen igazad van.
2019. aug. 20. 17:09
 49/67 A kérdező kommentje:
Próbálom magamat összeszedni de szerintem akkor fog ez igazán változni ha tapasztalatom lesz a lányok terén. Amikor majd azt látom, hogy tökéletes vagyok egy lánynak. Addig viszont nem tudok változtatni.
2019. aug. 20. 18:17
 50/67 anonim ***** válasza:
94%

Ezt jól látod. Ha egynél sikered lesz, az meghozza egy kicsit az önbizalmad.

Viszont addig nem lesz semmi amíg nem is próbálkozol, amíg elkönyveled hogy te nem tudsz ismerkedni.


Én a férfiakkal voltam ugyanígy. 30 éves koromig csak sajnáltam magam, és be voltam zárkózva. Változtattam és rájöttem hogy mindenki talál párt ha ad magának esélyt rá.

2019. aug. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!