Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen hogyan lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen hogyan lehetne beletörődnöm abba, hogy mivel kicsi a péniszem mérete ezért nekem sohasem lehet semmilyen kapcsolatom a lányokkal?

Figyelt kérdés
Annyira bánt engem, hogy sokszor a sírás határára kerülök miatta. Nagyon elszomorít, hogy a sok rossz átélt nehézség, nagyon sok megszégyenülés ami idáig ért életem során és ezen felül a péniszem mérete is elkeserít. Nagyon nehéz megbírkózni azzal a tudattal, hogy nekem nő az életembe sohasem lehet majd mert kevés lennék hozzá. Mára már arra a szintre jutottam el, hogy szinte fel sem áll és a szexuális vágyam teljes mértékben eltűnt és nem tudok a lányokra felizgulni mert tudat alatt ott van a fejemben, hogy bizony kevés lennék amikor rá nézek a péniszemre

2019. aug. 20. 14:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
0%
Akik osztják az észt mi lenne ha egyszer azt is elmondanák hogy honnan szedjen nőt, főleg aki szereti és hogyan szexeljen ha szóba se állnak vele? Ezek a dolgok nem a férfin/ fiún múlik hanem a nőn/lányon. Ok döntik el hogy kivel vannak , nem a fiú döntése
2019. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
Siker? Nem is ismerkedem vagy beszélgetek velük. Szerintem meg semmit sem látnak rajtam. Miért is tudná bárki is ránézésre megállapítani ezeket rólam.
2019. aug. 20. 14:42
 13/67 anonim ***** válasza:
100%

11 és szerinted mi alapján vonzódnak a nők egy férfihoz?

Te melyik nőt választanád, melyikhez szeretnél közelebb kerülni? Ahhoz amelyiknek nulla az önbizalma, állandóan kesereg, panaszkodik, és árad belőle a negativitás, vagy ahhoz, amelyik rendben van önmagával és a világgal, életvidám és mosolygós?

2019. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is ismerkedem vagy beszélgetek velük."

Innentől kezdve viszont tényleg nem értem hogy mire vársz, kérdező. Vagy hogy mire alapozod hogy te senkinek nem kellesz. Mit vársz, hogy majd egy szép nap becsenget hozzád egy nő hogy akar téged? Mégis hogy lehetne sikered a nőnél ha nem is beszélgetsz velük, nem is próbálkozol?

Még soha senkinek nem repült a sült galamb a szájába.

2019. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:
Nem tudok ismerkedni vagy beszélgetni velük. Erre alapozó azt, hogy nem lenne sikerem és senkinek sem kellenék.
2019. aug. 20. 14:47
 16/67 anonim ***** válasza:
0%

#7,#9,#10


Tehát kicsi a mérete de azért örüljön neki és akkor minden rendben lesz. Meg véletlenül se azért negatív mert elutasítást és negatív élmények érik?

Ez kb annyit ér mint amikor egy dagadt nő olyan ruhákat vesz fel amiket nagyon nem kéne, mert ő abba csinosnak érzi magát közben meg mindene folyik szanaszét ...

Be lehet magadnak mindent de attól a másik nem nem fog szebbnek vagy jobbnak látni . A kisméretű kisméretű marad a dagadt dagadt

2019. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
97%

Tehát egy teóriára alapozod ezt a hozzáállást, nem a tényekre.

Mindenki tud beszélgetni. Van akinek zsigerből jön és van akinek nehezebb, de nem kell annyira rágörcsölni hogy jujj, ő nőnemű... a nők is ugyanolyan emberek mint a férfiak. Ha kedves vagy, érdeklődő, akkor szívesen beszélgetnek veled.

A többi meg jön magától.

2019. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
96%

16, te is ilyen tipikus besavanyodott, mérgező pasi vagy.

Egy "dagadt" nő nyugodtan hordjon olyan ruhákat amilyet csak akar, akinek meg nem tetszik, az nézzen másfelé, vagy pukkadjon meg, ez egyedül az ő nyomora.

Mindenki bejön valakinek. A kövér nők is találnak partnert, és a kisfarkúak is. Mert nem csak felszínes emberek léteznek, vannak akiknek ez nem szempont.

Viszont a hozzáállás mindenkinek szempont, senki nem érzi jól magát egy negatív emberrel.


"Meg véletlenül se azért negatív mert elutasítást és negatív élmények érik?"

Mégis hogy érhetnék ilyesmik ha szóba sem áll nőkkel?

2019. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:
Nem az agyszüleményem, hogy nem tudok velük beszélgetni sem. Próbáltam de csak égés lett belőle a részemről. Nem akarom őket kellemetlen helyzetbe hozni. Miért szégyenítsem és nevettessem ki magamat.
2019. aug. 20. 14:54
 20/67 anonim ***** válasza:
96%

Néha elgondolkozom azon, hogy miért ilyen sötét néhány férfi.

Csak sajnálni tudlak kérdező, mert itt sok olyan pasi van, aki a nőkre fogja a sikertelenségét, meg a "kis" méretére. Holott csak saját maguknak mesélik ezt be. Ahelyett hogy elmennél bulizni, ismerkedni, normális hozzá állással, inkább itt sírsz, a sok degener*ált, szűz 30 éves pasinak, akik lehoznak az életről, az olyan válaszokkal, hogy esélytelen hogy nőd legyen. Ezekre ne hallgass. 20/F

2019. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!