Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen hogyan lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen hogyan lehetne beletörődnöm abba, hogy mivel kicsi a péniszem mérete ezért nekem sohasem lehet semmilyen kapcsolatom a lányokkal?

Figyelt kérdés
Annyira bánt engem, hogy sokszor a sírás határára kerülök miatta. Nagyon elszomorít, hogy a sok rossz átélt nehézség, nagyon sok megszégyenülés ami idáig ért életem során és ezen felül a péniszem mérete is elkeserít. Nagyon nehéz megbírkózni azzal a tudattal, hogy nekem nő az életembe sohasem lehet majd mert kevés lennék hozzá. Mára már arra a szintre jutottam el, hogy szinte fel sem áll és a szexuális vágyam teljes mértékben eltűnt és nem tudok a lányokra felizgulni mert tudat alatt ott van a fejemben, hogy bizony kevés lennék amikor rá nézek a péniszemre

2019. aug. 20. 14:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
Amikor magamra nézek rögtön az jut az eszembe, hogy miért pont én lennék egy lánynak is vonzó a szemében. Amikor fényképen keresztül láttam magamat akkor rögtön undor és szégyen lett úrrá rajtam. De bízom benne, hogy előbb vagy utóbb ezt kinövöm.
2019. aug. 20. 18:27
 52/67 anonim ***** válasza:
92%
Szia, van valami ilyen vákumos péniszpumpa, egyszer láttam egy újságban, nézd meg, hátha működik.
2019. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kell beletörődnöd! Próbálkozz!

2. Én már olvastam olyan szextárskereső hirdetést (nem fizetőst!) ahol kimondottan kisméretű pasit keresett a hölgy! Ne add fel, keresgélj!

3. A külső egy dolog! A francia szinész, a Belmondó fiatal korában nagy csajozó volt! Akkor sem volt szépfiú, akkor is gyürött volt az arca. Mégis bomlottak utána a csajok, mert jó dumája, jó fellépése volt! Pedig akkor még nem volt ismert szinész! A viszontválaszaidat olvasva neked a hozzáállásoddal, a gondolkozásoddal van alapvetően a baj!

Gondolkozzál csak el! Ha minden nő csak a nagyfarkú pasikkal létesítene kapcsolatot, már lehetséges, hogy kihalt volna az emberiség! De hogy jóval kevesebben lennénk az biztos!

2019. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:
De nekem olyan érzésem lenne, hogy azért van velem mert nincsen éppen most jobb nálam. Meg persze nekem rosszul esne, hogy elfogad úgy amilyen vagyok. Mert rögtön az jutna az eszembe, hogy muszályságból tenné. Nem tudnám elfogadni, hogy jó vagyok hozzá. Egyszerűen nincsen semmi tartásom és önbizalmam.
2019. aug. 20. 18:50
 55/67 anonim ***** válasza:
94%
Mondom én! A gond nem a farkaddal van hanem a fejeddel!
2019. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan lehetne megváltoztatni viszonylag eredményesen?
2019. aug. 20. 19:08
 57/67 anonim ***** válasza:
92%
Mégis mekkora? Komolyan már az én érdeklődésem is felkeltette a péniszed, ritkán válaszolok kérdésre 🙂🙂
2019. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:
Nagyon régen mértem meg. Olyan 14 cm körüli lehet. A vastagságát nem tudom. De enyhén balra görbül és a makkom egy kicsit lefelé néz. De persze felállni nem igazán szokott rendesen. Szinte semeddig sem tart a merevedésem. Tudom most jön majd, hogy ez pont átlagos, semmi baj vele. De én nem így látom.
2019. aug. 20. 19:38
 59/67 anonim ***** válasza:
94%
Te saját magad legnagyobb ellensége vagy.
2019. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:
És miért is?
2019. aug. 20. 19:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!