Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen hogyan lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen hogyan lehetne beletörődnöm abba, hogy mivel kicsi a péniszem mérete ezért nekem sohasem lehet semmilyen kapcsolatom a lányokkal?

Figyelt kérdés
Annyira bánt engem, hogy sokszor a sírás határára kerülök miatta. Nagyon elszomorít, hogy a sok rossz átélt nehézség, nagyon sok megszégyenülés ami idáig ért életem során és ezen felül a péniszem mérete is elkeserít. Nagyon nehéz megbírkózni azzal a tudattal, hogy nekem nő az életembe sohasem lehet majd mert kevés lennék hozzá. Mára már arra a szintre jutottam el, hogy szinte fel sem áll és a szexuális vágyam teljes mértékben eltűnt és nem tudok a lányokra felizgulni mert tudat alatt ott van a fejemben, hogy bizony kevés lennék amikor rá nézek a péniszemre

2019. aug. 20. 14:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:
Részemről nincsen lezárva.
2019. aug. 20. 15:54
 32/67 anonim ***** válasza:
97%

Ne hisztizz már. Mert ez most már átment abba.

Te nem is akarsz változtatni ezen, csak idejöttél siránkozni.

És ez a szánalmas, nem a kinézeted meg a kis farkad.

2019. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:
A farkam méretén sehogyan sem lehet változtatni. Ahogyan a kinézetemen sem segítene semmi sem. Ti nem látjátok minden nap és nem benneteket keserít el amikor a tükörbe néztek.
2019. aug. 20. 16:02
 34/67 anonim ***** válasza:
96%
Kérdésed jelentve, egyértelműen csak rinyálsz.
2019. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:
Nem akarok rinyálni. De ha mindig is levegőnek néztek, semmilyen jó szót sem kaptam tőlük, élményem vagy tapasztalatom a lányokkal végképp nincsenek. Akkor csak abból tudok kiindulni amit minden nap látok.
2019. aug. 20. 16:08
 36/67 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy ekkora nyavajgós kis gyerek vagy. ahelyett, hogy összekapnád magad, felöltöznél valami jó kis bulizós, de még is valamennyire elegáns ruhába, és elmennél bulizni, és normálisan viselkednél, megkeresnéd valahol a férfiasságod, és neki állnál nőkkel beszélgetni. 🙏 20/F
2019. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:
Emberek közé számomra nagyon nehéz lenne menni. Nekem kisebb dolgokkal kellene kezdeni.
2019. aug. 20. 16:17
 38/67 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem mész emberek közé, akkor ismerkedni se fogsz tudni. Hacsak nem társkeresőkön, de az még szart se ér. 20/F
2019. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
A tarskereső tényleg nem való semmire sem. Mindig komolytalan lányokkal találkoztam ott.
2019. aug. 20. 16:22
 40/67 anonim ***** válasza:
95%

önbizalom kérdése. ismertem én nagyon kis farkú srácot, és még híresztelte is magáróüla lányok körében h neki milyen kicsi. naná az összes csaj kíváncsi lett rá ...

így aztán tényleg kicsi volt neki és mégis talált magának mindig csajt.

2019. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!