Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undor és szégyenérzet a nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undor és szégyenérzet a nem szűz lanyok, nők irányába?

Figyelt kérdés
Amikor látom a hétköznapi életben, hogy csókolóznak egymással és ilyenkor elképzelem magamban ahogyan ezeket a lányokat, nőket hogyan dughatták már meg és milyen módon. Ezek utána képtelen lennék akár csak hozzájuk is nyúlni. Egyetlen egy női rokonomnak sem engedem meg, hogy megpusziljon ha találkozom velük.

2019. nov. 13. 13:52
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Azt nem látják rajtam.
2019. nov. 13. 20:39
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tévedésben vagy...

Az emberről lesüt, hogy gyűlölködik a világ felé, minden bajáért mást okol.

2019. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
Konkrétabban hogyan látszódik?
2019. nov. 13. 20:43
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem érthető ezen? Testbeszéd, arc...minden rád van írva. Ismerni kell a jeleket és a emberek (lányok főleg) ösztönösen olvasnak a többi emberről. A lányok sokkal intuitívebbek, érzékenyebbek.
2019. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Mindig is búskomor és levert voltam. Sokan mondták már nekem,hogy látszik rajtam,hogy szomorú vagyok mikor nem is voltam az.
2019. nov. 13. 20:49
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Lassan kiderül, hogy valójában életképtelen vagy, már bocs.
2019. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Na erre kíváncsi vagyok,hogy ezt miből állapítottad meg.
2019. nov. 13. 20:53
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd már vissza amiket írsz. Utálsz mindent, a lányok a szemetek amiért élnek nemi életet, ezen felül rád amúgy is mindig csúnyán néztek, lerí rólad mindenki szerint, hogy életunt, besavanyodott és depressziós vagy.

Akkor mi a kérdés? Mit vársz másoktól? Hogy örömmel fogadják azt a csomag szart ami veled jár?

Logikusabb lenne inkább előbb megbékélni a világgal, magaddal, nyitni a lányok felé, keresni a szép mosolyt, a kedves kisugárzást és ha belőled is ez árad(na), boldog párkapcsolat várhatna rád.


De nem, inkább mindenki szar, te meg a meg nem értett szegényfiú..

2019. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Már megint félre értettél. Egy szóval sem említettem, hogy gyűlölném a lányokat. Számomra az undor és a gyűlölet nem ugyan azt jelenti. Tisztában vagyok és mindig is tisztában voltam vele,hogy nekem esélyem sem lenne sohasem. De egy szóval sem hibáztattam őket sohasem. Nyitni pedig képtelen vagyok feléjük. A közelükben ösztönösen csendben vagyok és egy szót sem tudok szólni. Már nem félek tőlük hanem teljesen közömbössé váltak. Sokszor bánt de nem tudom, hogy milyen oknál fogva történt így.
2019. nov. 13. 21:03
 40/54 anonim ***** válasza:
Semmi gond, akkor aszexuális vagy. Ugorjuk ezt át, van ilyen.
2019. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!