Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undor és szégyenérzet a nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undor és szégyenérzet a nem szűz lanyok, nők irányába?

Figyelt kérdés
Amikor látom a hétköznapi életben, hogy csókolóznak egymással és ilyenkor elképzelem magamban ahogyan ezeket a lányokat, nőket hogyan dughatták már meg és milyen módon. Ezek utána képtelen lennék akár csak hozzájuk is nyúlni. Egyetlen egy női rokonomnak sem engedem meg, hogy megpusziljon ha találkozom velük.

2019. nov. 13. 13:52
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok... ez csak Balázs, kuriózum a gyakorin :D mindig ugyanezt a hülye kérdést teszi fel, mindig ugyanazokat a jó szándékú, hasznos tanácsokat kapja, amiket esze ágában sincs megfogadni.
2019. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Az egyetemet is ott hagytam és már az angolt is befejeztem. Nem érdekel engem már semmi sem.
2019. nov. 14. 19:11
 53/54 anonim ***** válasza:
25%
Keress inkább egy kötelet!
2019. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Azért érzel undort mert féltékeny vagy az egészre. Azok is ugyanezt érzik akik elképzelik a párjukat más pasival, ok nélkül vagy okkal féltékenykednek, undort éreznek. Ebben semmi fura nincs. Kapd össze magad simán lehet barátnőd, aki megértő akár csinos is. Sokan vannak nálad rosszabb helyzetben.
2019. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!