Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undor és szégyenérzet a nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undor és szégyenérzet a nem szűz lanyok, nők irányába?

Figyelt kérdés
Amikor látom a hétköznapi életben, hogy csókolóznak egymással és ilyenkor elképzelem magamban ahogyan ezeket a lányokat, nőket hogyan dughatták már meg és milyen módon. Ezek utána képtelen lennék akár csak hozzájuk is nyúlni. Egyetlen egy női rokonomnak sem engedem meg, hogy megpusziljon ha találkozom velük.

2019. nov. 13. 13:52
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Vagy inkább csak kevésnek érzem magamat hozzájuk és inkább elfojtom a vágyaimat mert nem akarok csalódni amikor előre tudom a bukásomat.
2019. nov. 13. 21:07
 42/54 anonim ***** válasza:

Egyszer arra teszel utalást, hogy úgyse lesz soha, változtatni nem akarsz.

Mondom jó, akkor aszex vagy. Erre te: nem úgy van az mert....


Mit szeretnél? Változz és élvezd az életet

Vagy maradj ilyen és egyedül halsz meg.... válassz.

2019. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Szívesen választanám azt, hogy változtatok és élvezem az életet. De több minden szól ellene mint mellette. Olyan dolgok akadályoznak az életben amiken változtatni nem lehet és életem végéig vele kell együtt élnem.
2019. nov. 13. 21:12
 44/54 anonim ***** válasza:

“ Olyan dolgok akadályoznak az életben amiken változtatni nem lehet és életem végéig vele kell együtt élnem.”


Na ez mi, ha nem életképtelenség? Elmondani azért nem tudtad, mi az isten bajod van...csak depizel itt....

2019. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom ha kíváncsi vagy rá.


Nem olyanok a családi körülményeim amik megengednék azt,hogy esetleg barátnőm legyen ha már ebben gondolkodunk.


Egy bizonyos orvosi hiba miatt a teljes jobb kezem és vállam 15 fokban el van ferdülve kiskoromtól kezdve amit mindig is szégyelltem.


A jellemem amin még csak csak lehetne változtatni de drasztikusan már szerintem kevésbé, kifordulni magamból nem tudnék.


Ott van a kinézetem ami megítélésem szerint visszataszító, annyira,hogy semmilyen külső segítség nem változtatna rajta. A farkam is kicsi, görbe is.

2019. nov. 13. 21:23
 46/54 anonim ***** válasza:

Hát én az összes általad felsorolt tulajdonságot láttam már házas embereknél is...

Családi körülményt meg aztán abszolút nem értem...

ez mind csak kifogás. Rokkant embereknek, vakoknak, siketeknek, mentálisan beteg embereknek is lehet (és szokott is lenni) párjuk, vagy úgy alapból életük... na vajon az ő titkuk mi? Talán nem csak sajnáltatják/SAJNÁLJÁK magukat.

2019. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit kellene tennem?
2019. nov. 13. 21:41
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

Változtass, amin csak lehet. De legelőször is a hozzáállásodon.

Fejtetőre is állhatsz, akkor is ez az egyetlen út.


Vaaaaaagy, magány, depi stb.

2019. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Megpróbálok mindig kitőrni az önsajnálatból és próbálok pozitívabb lenni de nem megy.
2019. nov. 13. 21:59
 50/54 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz fordulthatsz hogy az önbecsülésed helyrerakását elősegítse, ha nem akkor maradj lúzer. Nem izgat. Egy csomó ember hal meg lúzerként.
2019. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!