Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 vagyok, de sohasem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 vagyok, de sohasem volt párkapcsolatom, barátnőm. Egyszerűen nem kell. Miért ítélnek el ezért?

Figyelt kérdés

A kérdés magáért beszél.

Valahányszor szóba kerül ez a téma és elmondom, hogy nem, hogy kapcsolatom, randim sem volt, mindig megfagy a levegő. Látom másokon a döbbenetet, aztán leginkább az undort, megvetést.

Miért? Miért vagyok szörnyszülött azért, mert nem akarok, akartam kapcsolatot?

Oké, értem én, hogy manapság az a sztenderd, hogy mindenki k.úr mindenkivel, folyamatosan csalják egymást az emberek, az állandó szex az elvárás, stb.. De miért olyan hihetetlen az emberek számára, hogy én - velük ellentétben - látom a kapcsolatok valódi tulajdonságait: azt, hogy baromi sok munka és csak probléma.

Nyilván amellett, hogy soha sem érdekelt, ezek is benne vannak a "döntésemben", helyzetemben.

De miért vagyok elítélve ezért?

30 F


2019. nov. 26. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

En is hasonlo vagyok, csak nekem voltak 1-2 honapos kapcsolataim meg kavarasok, de komolyat sose akartam. En sem ertem mina gond ezzel, meg miert elvart es foleg hogy mast mit erdekli az en eletem??


29/F

2019. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy nem kéne senkivel se foglalkozni hogy ki mit gondol rólad ! Szard le az ilyeneket jó magasról !! Ha ez nekik nem tetszik kerüld el őket ! Foglalkozzanak csak saját magukal meg a párkapcsolatukkal ! Ugyanebbe vagyok én is 23 évesként ! Nagyon szar. És hazudnék ha azt mondanám hogy nem lenne jó belemmi egy párkapcsolatba de pár kudarcot megéltem ezzel kapcsolatban. Már amikor lehetett volna valami belekerültem a barátság zónába !! Folyton csak a vissza utasítás ! Ezek után hogy reménykedjek ?? Minden napom egy kis halál... Túl régóta vagyok egyedül. Néha jól esne az embernek egy olyan valaki (egy lány) aki melleted van de sajnos ez nem igy van ! De ez csak egy a sok probléma közül !Tanácsot nem igazán tudok mondani mert még én sem értem ezt az egészet ! Szóval neked azt mondom fel a fejjel . Szia !
2019. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Félreértettek, a sok ostoba kapcsolatfüggő okoskodása az, ami lefáraszt. Egyébként a véleményük hidegen hagy.
2019. dec. 1. 00:16
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező ! Akkor miért kérdezted ha hidegen hagy??
2019. dec. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Miért zárja ki egymást a kettő?

Az érdekel, hogy milyen jogon ítélkeznek, de az ítéletük nem zavar. Talán félreérthető voltam.

2019. dec. 1. 13:29
 16/19 anonim ***** válasza:

Soha nem is volt senkid és így mondod azt hogy nem kell. Ha lett volna és úgy mondanád hogy nem kell senki akkor azt mondanám oké, nem való ez mindenkinek. De így azt érzem hogy csak a neked legkényelmesebb megoldást választottad: nem is próbálkozol és bemeséled magadnak hogy így tök jó. Sőt már kérdést is kiírsz erről hogy neked mennyire tök jó, csak a többi ember zaklat téged.


"Miért vagyok szörnyszülött" "értem én, hogy manapság az a sztenderd, hogy mindenki k.úr mindenkivel"


[link]

2020. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj!Olvasva a hozzászólásaidat,neked nem azzal van bajod,hogy furán néznek,hanem azzal,hogy másoknak tartós kapcsolata van.Egyfolytában azon kerregsz itt,hogy ilyen sok meló,meg olyan sok meló,meg nem is jók ezek a tartós kapcsolatok,csak te látod,hogy sok gonddal jár,mindenkicsalja egymást stb.


Akármilyen hihetetlennek is tűnik,vannak jó ,és tartós párkapcsolatok.

Az,hogy te megelégszel a havi 3-4alkalommal egy prostival

az a te magánügyed.Nem te vagy az egyedüli,akinek senkije nincs egyéb okokból.

Nem gondolom,hogy ez furcsa lenne.

2020. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Abban igazad van, hogy a legkényelmesebb meg sem próbálni.

Abban viszont nincs, hogy csak bemesélem magamnak - nem volt soha motivációm arra, hogy elkezdjek egy ilyet, vagy akár csak randi formájában megpróbáljam.


A linket nem néztem meg, sajnálom, lusta vagyok.

2020. jan. 27. 15:22
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem zavar mások tartós párkapcsolata, amennyiben nem hazugság. De az ritka.
2020. jan. 27. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!