Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez így megerőszakolás lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így megerőszakolás lenne?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó szóval nem idegen nőről. Este szeretkezni akartunk és nem volt gumi nálunk, ő mondta hogy így nem... Én nagyon lázba voltam és így akkor is behatoltam, de nem élveztem bele. Ő nagyon dühös emiatt rám és fel akar jelenteni, de a barátnődet nem lehet megerőszakolni? Lehet ebből baj?
2019. dec. 5. 09:57
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
12. Dnsem akkor is ott lenne ha teljesen csak ő akarná mert barátnőm basszus 😁
2019. dec. 5. 10:51
 12/29 anonim ***** válasza:
Igen, és mit csinálsz, ha teherbe esik akaratán kívül, hm?
2019. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Akkor végre apa leszek...
2019. dec. 5. 11:00
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így jogi értelemben (is) szexuális erőszaknak minősül.


Nem a kapcsolatotok jellegén múlik / kapcsolati státuszotokon múlik, hogy az-e, vagy sem, hanem azon, hogy a másik fél beleegyezésével történt az aktus, vagy az akarata ellenére.


Túl a lehetséges büntetőjogi következményeken, azért emberileg belegondoltál, hogy pusztán morális szempontból nézve mit mond el rólad, hogy megteszel valakivel egy olyan dolgot a másik akarat

2019. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Túl a lehetséges büntetőjogi következményeken, azért emberileg belegondoltál, hogy pusztán morális szempontból nézve mit mond el rólad, hogy megteszel valakivel egy olyan dolgot az akarata ellenére, ami számára azzal a következménnyel járhat, hogy ha teherbe esik úgy, hogy ő ezt nem szeretné (és nyilvánvaló, hogy nem szeretné, azért tiltakozott a védekezés nélküli aktus ellen), akkor az a három lehetősége van, hogy megszül és felnevel egy nem kívánt gyermeket, vagy kihord, megszül és örökbe ad egy nem kívánt gyermeket, vagy átesik egy abortuszon annak minden egészségügyi kockázatával és testi-lelki következményével.


Szerinted jogod van úgy játszani orosz rulettet, hogy a te kezed van a ravaszon, de a pisztolyt nem a saját fejedhez tartod, hanem egy másikéhoz?

2019. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

#15 Persze, mert nem neked kell kihordani a gyereket. És ha ő még nem akar?


Remélem feljelent.

2019. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
32%
Hogy bizonyítja, hogy nem akarta, és hogy erőszak volt? Komolyan kérdezem, a kérdésből nem derült ki, hogy sérülést okozott valna, vagy ilyesmi, csak hogy volt szex. Arra meg simán rá lehet mondani, hogy mindketten akarták, hiszen már egy ideje együtt vannak.
2019. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
A kérdésből is látszik hogy nem bántad meg. Csak az zavar téged hogy lehet ebből baj és börtönbe kerülhetsz. "végre apa leszek." Ez vagy troll kérdés vagy szánalmas vagy.
2019. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
71%

Csak gratulálni tudok.

De, meg lehet erőszakolni a barátnődet is.

Én is átéltem, 21 évesen. Most leszek 31 és még mindig kísért az az éjszaka.

Remélem, hogy a barátnődnek több esze lesz, mint nekem és feljelent!

2019. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

#19:

A fejlett országokban, így nálunk is (még ha nem is látszik), olyan van, hogy valamiért feljelentenek, és neked kell bebizonyítani az ellenkezőjét.

Nem mellesleg egy ilyen esetben halkan megjegyzem, hogy te saját magad fogod elmondani az igazat a rendőrségen (nem véletlen, mert úgy jársz jobban)

Szóval lesz egy állítás, hogy nem akarta a szexet te még is megtetted, a hüvelyében pedig megtalálják ennek nyomát. Hidd el a kutyát sem érdekli, hogy a barátnőd, sem az mennyit voltál vele!

Ez még csak nem is "elfordulós" családon belüli erőszak, hanem simán nemi erőszaknak hívják.

Szóval kezdhetsz neki sok sok virágot venni, bocsánatot kérni, és változz meg mert ilyen hozzáállással nagyon könnyen a te seggedet fogják jó sokan megerőszakolni.

És te azt hiszed ez vicc, nem lesz belőle semmi, de nem az!

2019. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!