Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez így megerőszakolás lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így megerőszakolás lenne?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó szóval nem idegen nőről. Este szeretkezni akartunk és nem volt gumi nálunk, ő mondta hogy így nem... Én nagyon lázba voltam és így akkor is behatoltam, de nem élveztem bele. Ő nagyon dühös emiatt rám és fel akar jelenteni, de a barátnődet nem lehet megerőszakolni? Lehet ebből baj?
2019. dec. 5. 09:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Arra meg simán rá lehet mondani, hogy mindketten akarták, hiszen már egy ideje együtt vannak."


Ha nincs olyan fizikai sérülése, amiről látleletet tudott volna vetetni, attól még nem automatikus, hogy a bíróság annak fog hinni, aki szerint mindketten beleegyeztek az aktusba.


Egyik fél szava áll a másikéval szemben.


Ha nőként érne ilyen erőszak, és feljelentést tennék, akkor annyi kérésem lenne a bíróságon (még akkor is, ha nem fogadnék ügyvédet, aki nálam jobban tudja a lehetőségeket), hogy szeretném, ha engem is és a másik felet is alávetnék poligráfos hazugságvizsgálatnak.

2019. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
92%

Ez így konkrétan nemi erőszak volt - mivel nem egyezett bele. Kapcsolaton, sőt házasságon belül is lehet nemi erőszakot elkövetni ha valamelyik fél nem egyezik bele. A megszakítás nem védekezés, hanem hazárdjáték.

Ha szerencséd van csak kidob a pitchába, ha nem akkor meg feljelent és a sittre.

2019. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Sajnos feljelentett, mutatta a jegyző könyvet, de remélem nem fognak megbüntetni
2019. dec. 5. 12:40
 24/29 anonim ***** válasza:
Akkor már elvittek volna...találj már ki jobbat
2019. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Jól tetted 👌👌👌👌
2019. dec. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
kamu
2019. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem viszik el azonnal, ezt a jegyzőkönyvet felvevő tiszt dönti el.

Ettől függetlenül csúnya vége lesz, szóval kezdhetsz imádkozni (persze semmit sem ér).

Vállalnod kell a következményeit, legközelebb megtanulod hova tedd a fütyköst ha nem bírsz vele... (húsdarálóba)

2019. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Sztem már nem a barátnőd...
2019. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nemsoká lesznek lakótarsaid akik megteszik neked. De nem lesz erőszak mert hát cellatárs .LOL
2019. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!