Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon sokat fogytam és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat fogytam és a barátom számára már nem vagyok vonzó szerintem, vajon tényleg ez a gond?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig túlsúlyos voltam de most elfogytam 70 kilóra ( az nálam nagy szám) viszont már nem izgul fel rám, nem kényeztet annyit és nem is figyel/ néz rám szex közben. Csomószor durva és nem érdekli ha szólok hogy nem esik jól. Vannak sértő megjegyzései és már nem ölelget, simogat csak úgy meglepetés szerűen.

Ez miért lehet? A mellméretem meg olyasmi amiért oda volt az nem változott.



2019. dec. 6. 07:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Ő mit válaszolt erre a kérdésre?
2019. dec. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Azt hogy hülyeségeket beszélek és kitért a válaszadás elől
2019. dec. 6. 07:58
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
Ő tudta hogy fogyni szeretnél, vagy ez hogy alakult? Mondjuk az én exem is fogyott vagy 5 6 kilót de ettől még ugyan úgy tetszett. Beszélj vele, mert ha neked nem jó a durvaság akkor érdemes levonni a következtetést.
2019. dec. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Tudta az elejétől kezdve hogy fogyni akarok, és én nem 5-6 kulót fogytam hanem 20-at
2019. dec. 6. 08:09
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Én 63-at. De a férjem azt mondja úgy is szeretett. El is hiszem neki,mert most ugyanolyan. Viszont a cicimet siratja. 😀
2019. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%

Ő úgy szeretett Beléd amilyen voltál. A drasztikus fogyás nem mindenkinek áll jól, még akkor se ha így vonzóbb lettél és az egészséged szempontjából is előnyös.


Viszont az is lehet,hogy a súlyodnak ehhez valóban semmi köze, egyszerűen csak telt az idő és kevésbé újdonság varázsával hatsz már Rá.


Irod a mellméretedet...Én 60 kg-ról fogytam 54 kg-ra. Maradt a mellméretem, de már ennyi kg-os fogyásnál se olyan telt mint volt. Lehet,hogy ez Nálad is így van.

2019. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem, nekem a mellem az nem változott. Ugyan olyan telt maradt, de nem ez a lényeg!
2019. dec. 6. 08:26
 8/30 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az idő, hanem valami más. Hirtelen váltás volt
2019. dec. 6. 08:32
 9/30 anonim ***** válasza:
56%
szerintem nem testalkat miatt lehet, a szerelem más miatt is elmúlhat, más személyiség, célok, stb.
2019. dec. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

De, lehet a testalkat változás. Sőt, bármilyen változás válthat ki ilyet.

Én pl. szőkésbarna vagyok eredetileg.Egyszer kipróbáltam a vörös hajszínt. A pasim mindig azt mondta,hogy olyan mintha nem is velem lenne... Vissza kellett festetnem..

2019. dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!