Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon sokat fogytam és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat fogytam és a barátom számára már nem vagyok vonzó szerintem, vajon tényleg ez a gond?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig túlsúlyos voltam de most elfogytam 70 kilóra ( az nálam nagy szám) viszont már nem izgul fel rám, nem kényeztet annyit és nem is figyel/ néz rám szex közben. Csomószor durva és nem érdekli ha szólok hogy nem esik jól. Vannak sértő megjegyzései és már nem ölelget, simogat csak úgy meglepetés szerűen.

Ez miért lehet? A mellméretem meg olyasmi amiért oda volt az nem változott.



2019. dec. 6. 07:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#19

A szilikonmell is undorító. Meg a stílusod is :D

2019. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Küldő: abbie112

Címzett: Ismeretlen kérdező

Időpont: ma 10:22

Előzmény: A kérdés: Nagyon sokat fogytam és a barátom számára már nem vagyok vonzó szerintem, vajon tényleg ez a gond?

Az üzenet: 90kg egy 180cm-es férfinek jól áll. vicc vagy és undorító. Nem vagy nő csak az anyakönyvi kivonatod szerint. 2-3 kg-nál kellett volna változtatni, nem akkor amikor egy mázsa vagy majdnem. Koca, undormány. 70kg, ha 190cm-es nő vagy. te sose leszel vonzó normálisan kinéző férfinek, soha!!!


Légyszi az ilyenek kíméljenek, ez nagyon nagyon bántó!

2019. dec. 6. 10:25
 23/30 anonim ***** válasza:
Ez vicc.:D En 69kg vagyok 176 cmhez, es k..rva jol nezek ki.
2019. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Ne ugye hogy lehet jól kinézni
2019. dec. 6. 11:03
 25/30 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom, a pasi sem egy Brad Pitt, ha ezzel a nővel van együtt.
2019. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
15%

#23

Csak mert te szexinek hiszed magad, még nem biztos, hogy tényleg az vagy. Hány nagyképű dagadt tehenet ismerek, te jó ég :D

2019. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
63%
A legsikeresebb fogyások étrendváltás következményei. Csakhogy! Étrendváltáskor megváltozik a bélflór a, és vele együtt a test kipárolgása is. Ez az új illat korántsem biztos, hogy ugyanolyan izgató a pasid számára.
2019. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Oké, de ezzel mit tudok csinálni?
2019. dec. 7. 19:07
 29/30 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre és cselekedj. Ne legyél áldozat. Tedd fel a kérdéseket, hogy láss tisztán.
2019. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én normál testalkatú vagyok, 165 cm,60 kg. Fogytam pár kgot,nehéz élethelyzetbe kerültem. Most 55 kg vagyok. Mindenki megjegyzi,h mi történt, h olyan sokat fogytam! Nem dok ez,de at arcomon rögtön meglátni. A fogyás nem mindig előnyös,még akkor sem ha -kgtól szabadul meg valaki.
2019. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!