Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon sokat fogytam és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat fogytam és a barátom számára már nem vagyok vonzó szerintem, vajon tényleg ez a gond?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig túlsúlyos voltam de most elfogytam 70 kilóra ( az nálam nagy szám) viszont már nem izgul fel rám, nem kényeztet annyit és nem is figyel/ néz rám szex közben. Csomószor durva és nem érdekli ha szólok hogy nem esik jól. Vannak sértő megjegyzései és már nem ölelget, simogat csak úgy meglepetés szerűen.

Ez miért lehet? A mellméretem meg olyasmi amiért oda volt az nem változott.



2019. dec. 6. 07:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
37%
Én is egy komplexebb párkapcsolati problémára gondolnék, mint kizárólag a fogyás...
2019. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Milyen komplexebb? Írtok példát vagy ötletet, mert ez így elég tág. Megcsalás? Vagy érzelem elhallgatás? Őszintétlenség?
2019. dec. 6. 09:00
 13/30 anonim ***** válasza:

Egy dolog a fizikai vonzalom, ezen nem nagyon tud változtatni az ember. Nem áll fel, nem tud ejakulálni, stb.


"viszont már nem izgul fel rám, nem kényeztet annyit és nem is figyel/ néz rám szex közben."



Másik dolog a tisztelet, ami egy párkapcsolatban alapvető.


"Csomószor durva és nem érdekli ha szólok hogy nem esik jól. Vannak sértő megjegyzései és már nem ölelget, simogat csak úgy meglepetés szerűen."


Én azt mondom csak testi vonzalom az nem párkapcsolat, max szexkapcsolat.


Ha ennyire gerjed a kövér nőkre (nem tudom hány centi vagy, de ha nem óriás, akkor a 90 kg az kövér vagy duci), akkor könnyen lehet, hogy más hölgyek jobban meghozzák a fantáziáját, mint te. És valljuk be elég könnyű kövér nőkbe botlani manapság. Ha te ezt nem tudod megadni, akkor ő más nők után fog menni... Ismétlem, ez egy szexkapcsolatra vonatkozik. Nem tudom a tiétek pontosan milyen, de a leírtak alapján ehhez konvergál.

2019. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
17%

70 kiló még mindig sok, főleg ha alacsony vagy.


Nyilván szarul nézel ki, a bőrös megereszkedett, elfonnyadt a hirtelen fogyástól.


Menj konditerembe, tornazz, stb.

2019. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Köszi nem kioktatást kértem. Sporttal fogytam le, beteg vagyok nem tudok ennél többet fogyni, nem ereszkedett meg a bőröm annyira. És tudom hogy ez még duci de sokak szerint jól áll.
2019. dec. 6. 09:30
 16/30 anonim ***** válasza:
Sajnos, lehet van más.
2019. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Márpedig 20 kg hirtelen fogyástól nem hiszem el, hogy nincs megereszkedve a bőröd. Lehet az nem tetszik neki. Vagy aránytalanabbul nézel így ki, mint telten, van, akinek tényleg a teltség áll jól. Az is lehet, hogy hájfétises és pont kövéren jöttél be neki, bár a 70 kg sem kevés. Nem tudjuk, őt kérdezd.
2019. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
De még most is telt vagyok.
2019. dec. 6. 10:05
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Már rég mással dug, tehén vagy most is. 164cm/49kg szilikonnal. :) undorító lehetsz.
2019. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kifejezetten kedves vagy...
2019. dec. 6. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!